Šventinės atvirutės

Apie mus

Individualaus dizaino rankų darbo atvirukų ir kvietimų kūrimas vestuvėms, krikštynoms bei įvairiems Jūsų šeimos ar įmonės renginiams.
Atvirukai ir kvietimai gaminami iš kokybiško dekoratyvaus, įvairiaspalvio kartono, kuris pagal Jūsų pageidavimą (šventės temą, įmonę simbolizuojančias spalvas irk t.) išpjaustomas norimais ornamentais, simboliais ar inicialais.
Portretai ar kita spalvota, individuali konkrečiam užsakovui grafika, spausdinama ant balto blizgaus dekoratyvinio popieriaus arba audinio, kuris tvirtinamas po išoriniu atviruko rėmeliu, perteikiant sodrias nuotraukos spalvas ir puikius kontrastus.
Galite būti tikri - tai išskirtinė, originali ir stilinga dovana Jūsų šventei, nes iš atviruko šypsosis pažįstami žmonės! Taigi kiekvienąkart atvirukai tampa lyg nepakartojami meno kūriniai.

Mūsų komandos profesionalai siūlo individualius grafinio dizaino sprendimus atvirukų, kvietimų, padėkų, stalo kortelių, kalendorių ir kitokios produkcijos gamybai. Taip pat siūlome teksto kūrimo ir redagavimo paslaugas Jūsų asmeninei ar įmonės šventei, o tekstą galime užrašyti jau taip retai besutinkamu plunksnakočio raštu.

Mūsų paslaugos:
Tekstų kūrimas, redagavimas, rašymas ranka
 Medžiaginių ir popierinių atvirukų bei kvietimų gamyba
 Unikalaus kalendoriaus ant audinio gamyba
 Unikalaus kalendoriaus ant natūralios arba eko odos gamyba

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Švenčių atributika

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!