"ROMANTIC" - viešbutis, restoranas, spa

+37045584860
+370 616 16170
hotel@romantic.lt
romantic.lt
Kranto g. 24, 35173, Panevėžys

Apie mus

Svečiuojantis pas mus Jums tikrai netrūks veiklos:
• Svečiams mes siūlome 73 jaukius kambarius su kabeline televizija, telefono ryšiu, verslo įranga, seifais, internetu, mini barais. Subtili prabanga ir nepakartojamo grožio vaizdai pro kambario langus į Senvagę, pakels nuotaiką ir maloniai nuteiks visai dienai. Senojoje pastato dalyje įrengti senovinio tipo kambariai: medinės grindys, sijos, originalūs baldai ir interjero detalės

• „ETNO-SPA” – tai vienintelis Lietuvoje SPA, išlaikęs ten buvusio malūno autentiką. Taip pat puoselėjantis lietuviškąsias tradicijas ir jų šaknis! Mūsų ETNO-SPA Jūsų laukia daug malonumų:
o Pirtys ir ritualai pirtyje;
o Masažai;
o Veido procedūros;
o Plaukų priežiūros SPA;
o Kūno procedūros;
o Ritualai;
o Plaštakų ir pėdų procedūros;
o Depiliacija vašku arba cukraus pasta.

• Restorane „Deja'Vu“ galima mėgautis puikia virtuve, kurią galima nusakyti keliais žodžiais – europietiška, rafinuota, prabangi.Čia galite pasilepinti firminiais kepsniais ir kitais mūsų virtuvės šefo paruoštais skanėstais. Vakarais dar daugiau jaukumo ir romantikos suteikia geras vynas, žvakių šviesa ir muzika.

• „Romantic InForma” - tai savo estetiškumu ir paslaugų kokybe išsiskiriantis reabilitacijos ir sveikatingumo centras. Tinkamas fizinis krūvis būtinas tiek sveikatingumo atostogų metu, tiek visą gyvenimą. Svarbu įsisąmoninti, kad judant malonumas yra svarbiau už ambicijas,o džiaugsmas – už rezultatus.

• Mūsų viešbutyje yra keturios skirtingų dydžių konferencijų salės, kurios idealiai tinka įvairiems priėmimams ir susirinkimams. Jose mes galime priimti žmonių grupes nuo 12 iki 200 asmenų. Jūsų patogumui, konferencijų salės yra atskirtos nuo viešbučio svečių kambarių, bet turi patogų priėjimą tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės. Visose konferencijų salėse veikia spartus bevielis internetas.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas
Spa, masažai

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Jonas 2016 Lapkr. 14
Praleidome puikų romantišką savaitgalį su žmona šioje vietoje. Likome patenkinti tiek kambariu, tiek jaukia atmosfera restorane ir aptarnavimu. Spa centre darėmės masažus buvo nepakartojama! :)