Baidarių nuoma Jūra ir Akmena Žemaitijoje

+370 699 75546
+370 652 26904
info@turistauk.lt
www.turistauk.lt
Bažnyčios g., 15, Balsių k., Šilalės kaimiškoji seniūnija, LT - 75102, Tauragės aps. 4 km iki Šilalės

Apie mus

Tai ne tik kokybiškos baidarės, pritaikytos plaukti su vaikais, baidarių nuoma visus metus, mobili pirtis, privati stovyklavietė, baidarių maršrutų sudarymas iš pirmų rankų, be tarpininkų, tai aktyvus, turiningas jūsų laisvalaikis be rūpesčių Žemaitijoje už gerą kainą su Turistauk.lt.
Plaukimas baidarėmis Jūra ir Akmena Šilalės ir Tauragės rajonuose – puikiausias atostogų praleidimo būdas, aktyvus poilsis natūralioje ekologiškoje Lietuvos gamtoje šeimai su vaikais, kolektyvui, organizacijai, bendruomenei, įmonei ar draugų kompanijai.
Žemaitiją garsina gražiausi Jūros upės maršrutai su nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu, smagiomis rėvomis ir slenkstukais, švariu vandeniu ir tyru oru, o pavasarį ir rudenį – ekstremalūs ir egzotiški plaukimai baidarėmis sraunia Akmena.
Bus pasirūpinta viskuo bei pasiūlyta nakvynė – jums paruošta stovyklavietė Dobilų slėnis prie Jūros upės su pavėsinėmis, Dovydo stovyklavietė su nameliais ant Jūros upės kranto, kaimo sodyba Rubinzauras netoli Šilalės miesto, erdvi poilsiavietė Palaivis Jūros pakrantėje ir Pajūrio seniūnijos rekreacinė stovyklavietė su baidarių prieplauka.
Po plaukimo baidarėmis turistams siūlome pratęsti pramogas ir pasilepinti mobilioje pirtelėje ar kubile.
Pabėgę nuo miesto šurmulio ir dulkių į ramų gamtos kampelį Šilalės rajone Žemaitijos kaime ne tik rasite ramybę šimtamečių ąžuolų apsuptyje, bet išgirsite, kaip čiulba paukščiai, ošia miškas, čiurlena vanduo.
Prie laužo liepsnos vakaroti galima nors ir per naktį – dainos, žaidimai ir laužo liepsna vėl sugrąžins į tas dienas kai buvote dar vaikai. Sveiki, atvykę į Žemaitiją, tariame visiems, kuriuos domina baidarės ir mūsų paslaugos.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!