"Navalis" - viešbutis, restoranas. pirtis ir baseinas

H.Manto g. 23, Klaipėda

Apie mus

Klaipėdos miesto centre Jūsų laukia modernus 4 **** verslo klasės viešbutis - „Navalis“ !

Alsuojantis svetingumu ir modernia klasika, pagardintas žiupsneliu istorijos... Tai Klaipėdos centre nuo 2002 metų veikiantis elegantiškas viešbutis „Navalis“, įsikūręs istoriniame, 1863 metais už Klaipėdos miesto filantropo pirklio J. L. Vynerio lėšas pastatytame pastate.

Šiandien keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Navalis“ siūlo ramų ir komfortišką poilsį standartinės, verslo ir liukso klasės kambariuose ar apartamentuose su lauko terasa.

2008-ųjų pavasarį duris atvėrė istoriniame keltininko name įsikūręs viešbutis „Old Port Hotel“. Šis jaukus trijų žvaigždučių verslo klasės viešbutis yra ypatingoje vietoje – tarp Klaipėdos miesto piliavietėje įrengto jachtų uostelio bei Danės krantinės. Ši vieta viešbučiui „Old Port Hotel“ suteikia romantikos bei leidžia pasijusti apsistojus tikrame jūriniame mieste.

Ilgametė patirtis aptarnaujant įvairaus pobūdžio ir svarbos renginius mūsų viešbučių konferencijų ir pobūvių salėse ar klientų renginio vietoje, apgyvendinant skirtingų dydžių svečių grupes, aukšto rango valstybės ir užsienio šalių atstovus leidžia užtikrinti aukšto lygio paslaugų suteikimą.

RESTORANAS
Elegantiškas ir subtilus – tai Klaipėdos centre įsikūrusio viešbučio „Navalis“ europietiškos virtuvės restoranas. Virtuvės meistrai, per dešimt veiklos metų pelnę miestiečių ir svečių įvertinimą, kviečia restorano lankytojus panirti į šviežio, natūralaus ir kartu gurmaniško maisto pasaulį.

Visada laukiame Jūsų restorane "Navalis". Čia galėsite praleisti jaukią popietę ar pasimėgauti romantiška vakariene. Džiaugsimės galėdami prisidėti prie Jūsų švenčių: krikštynų, vestuvių, gimtadienių, įmonių vakarėlių, dalykinių pietų ar kitų proginių renginių planavimo ir įgyvendinimo.

Restorane stengiames ypatingai paminėti kalendorines šventes ir kulinarijos pasauliui svarbias datas, organizuojame Valentino dienos, Naujųjų metų vakarus.


PIRTIS IR BASEINAS
Po ilgų verslo derybų, pažinties su miestu ar tiesiog norint atsigaivinti po sunkios darbo dienos, kviečiame pasimėgauti turkiška ir suomiška pirtimis bei atsipalaiduoti sukūriniame baseine.

POBUVIŲ SALĖ
Jaukiems nedideliems renginiams, asmeninėms šventėms siūlome 20-ies vietų pobūvių salę. Nustebinkite savo svečius gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių ar kita proga, pakviesdami juos jaukiai šventei mūsų patalpose.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!