Restoranas "Biskvitas"

Priestočio g. 30, Klaipėda

Apie mus

Purus, kvapnus, burnoje tirpstantis skanėstas, improvizuoti, ieškoti ir atrasti kviečiantis. Tai – biskvitas. Tai – neįtikėtinų skonių, neįprastų derinių, nenuspėjamų pojūčių pagrindas...
„Biskvitas“ kasdienybėje ir šventėse irgi siūlo atrasti naują skonį, pajusti slaptą poskonį ir prieskonį, pamatyti naują spalvą, kurią mūsų gyvenimui teikia puikus maistas, jo patiekimo estetika ir malonus aptarnavimas!
„Biskvitas“ kviečia pietauti ir laiką leisti malonioje aplinkoje, švęsti mūsų restoranuose šventes, rengti čia pokylius.
„Biskvitas“ gali rengti pobūvius Jūsų darbovietėse, namuose ir kitose Jūsų siūlomose vietose, pristatyti maistą ten, kur pageidaujate.
„Biskvitas“ gali suteikti nepamirštamą skonį gražiausioms Jūsų gyvenimo šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, įvairioms sukaktims.

Restoranas „Biskvitas“ veikia prekybos centro „Liepa“ patalpose (Priestočio g. 30, Klaipėda). Čia – daug vietos ir erdvės ir tai, ko labai reikia šiandieniniam vartotojui – didelės mašinų stovėjimo aikštelės, strategiškai patogios vietos.
Maloniai laukiame ir pietauti atvykstančių, ir jaukiame šeimos rate pasiruošusių švęsti klaipėdiečių bei miesto svečių, ir įmonių, patikėjusių mūsų gebėjimu rengti pokylius.
„Geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti“ – sako lietuvių liaudies patarlė. Dar geriau būtų paragauti ir įsitikinti, kad mūsų maistas ne tik maloniai nuteikia gomurį, bet ir džiugina širdį....
Patikėk, juk tai daugiau, nei tikėjaisi....

VESTUVĖS
Susitikime per vestuves!
Susitikime gražioje aplinkoje prie puošnaus stalo, žiedais ir patiekalais nukloto – jaukiai, estetiškai, įspūdingai!
Patikėkite šventės rūpesčius mums ir Jūsų gyvenimas prasidės nerūpestingai...
Gražiausios idėjos, maži stebuklai ir dideli džiaugsmai gimsta bendradarbiaujant...
Svarbiausiai gyvenimo šventei pasirinkę „Biskvitą“, pasitikėkite jo partneriais – kaimo turizmo sodybomis „Pozingės pegasas“ ir „Vyšnių dvaras“, floristikos salonu „Mažoji smilga“. Kartu – tvirčiau, gražiau, patikimiau!

ĮMONIŲ RENGINIAI
Jeigu pageidaujate gražios ir įspūdingos šventės, tuo bus pasirūpinta, o Jūsų pageidavimus atliepiantis meniu ir puikus aptarnavimas – garantuotas. Turime puikias galimybes pristatyti kokybiškai paruoštą maistą ten, kur pageidauja klientas. Šventės meniu, stalo papuošimas, gėrimų parinkimas, kaina su kiekvienu klientu derinama individualiai. Laukiame Jūsų skambučio arba vizito!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!