Restoranas "Žuvinė" Vilniuje

+370 682 19 172
+370 656 59 657
vilnius@zuvine.lt
zuvine.lt
DIDŽIOJI G. 31, Vilnius

Apie mus

Restoranas „Žuvinė“ – Jūsų grožiui ir sveikatai

Norite pasilepinti šviežiomis žuvimis, sužvejotomis Lietuvos ežeruose ar upėse, Baltijos jūroje ar Kuršių mariose, gardžiai iškeptomis ant grotelių, išvirtomis garuose ar karštai rūkytomis restorano rūkykloje?

O gal esate prisiekę šiltųjų kraštų jūros gėrybių ir žuvų mėgėjai?

Užsukite į „Žuvinę“ – jaukų specializuotą žuvų restoraną, jau dešimtus metus stebinantį savo svečius.

Per dešimtis sėkmingos veiklos metus Palangoje, šio restorano vardas daugeliui gurmanų ir užsienio svečių asocijuojasi su geru skoniu, estetika ir profesionaliu aptarnavimu. Jie žino, kad kiekvieną sezoną ras kažką naujo, itin kokybiško ir subtilaus.

Mes didžiuojamės, galėdami žuvies mėgėjus pakviesti ne tik į Palangos restoraną, bet ir į naują, vienintelį Vilniuje žuvies restoraną „Žuvinė“, įsikūrusį pačioje senamiesčio širdyje – Vilniaus Rotušėje. Didinga Rotušės atmosfera, įspūdingos freskos ir skliautai, minimalistinės interjero detalės sukuria itin jaukią atmosferą.

Virtuvės šefas sukūrė tikrą rojų dievinantiems žuvies patiekalus! Valgiaraštyje rasite ir čilietišką jūros ešerio didkepsnį su kokosiniu šafrano padažu, šviežia jūros velnio filė, baravykų –špinatų padaže su granatų kus kusu su ir daugybe kitų subtilių žuvies ar jūros gėrybių patiekalų. Be abejo, yra ir firminė restorano sriuba „Bouillabaisse”, kurią galima valgyti net trise. Pastaroji tapo „Žuvinės” vizitine kortele – gaminama iš kelių rūšių žuvų ir jūros gėrybių, o pagardinama šafranu.

Vyno mėgėjai ras platų Toskanos vyndario Castello Banfi, Austrijos, Prancūzijos ir kitų žinomų vyndarių asortimentą, Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti išskirtinę Deutz‘o šampano kolekciją. Taip pat esame vieninteliai Vilniuje, galintys alaus mėgėjams pasiūlyti „Švyturio Memelbräu“ pajūrio alaus.

Vasarą restorano svečiai gali paragauti keptos žuvies ne tik paruoštos restorano virtuvėje, bet ir čia pat lauko terasoje kepamos svečio akivaizdoje po atviru dangumi.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!