WAKEBOARDING'AS, RESTORANAS, KEMPINGAS, NAMELIAI

Apie mus

Svencelės Kaitavimo, Buriavimo ir Vandenlenčių Spotas

Svencelė, apsupta švelnių formų peizažo ir gamtos draustinių, yra viena iš nedaugelio naujų rekreacinių teritorijų Klaipėdos regione. Dėl vyraujančių vakarų vėjų, lygaus vandens bei seklaus dugno aitvarų bei burlenčių sporto mėgėjų Svencelė yra pripažinta viena geriausių ir populiariausių lygaus vandens buriaviečių Lietuvoje. Taigi jei jau buriuojate ar dar tik planuojate išmokti gaudyti vėją - jums būtinai reikės atvažiuoti pas mus! Oir visos esminės aitvarų ir burlenčių mokyklos pas mus turi savo mokymo bazes ir parduotuves :)

Jei nėra vėjo - tikrai nereikės tuščiai sėdėti ir laukti. Teritorijoje esančiame tvenkinyje įrengėme traukos reversinį kabelį vandenlentėms - wakeboard'ams. Dėl savo paprastumo ir nesudėtingumo wake'as yra bene sparčiausiais pasaulyje populiarėjantis vandens sportas. Ir tikrai paprastesnis, nei kaitavimas - pabandyti tikrai gali ir turi VISI!

Jei visgi vanduo jūsų netraukia, ir tiesiog norite pasėdėti mūsų lauko kavinėje, pasigrožėti kitoje marių pusėje esančių Negyvųjų Kopų vaizdais - pilnavertė virtuvė, vadovaujama šefo Sauliau visada pavaišins kažkuo šviežiu ir labai skaniu - gal marių žuvimi, gal brandintos jautienos antrekotu, gal mūsų gamybos paštetu ar slapto recepto marinuotomis alyvuogėmis.. Labai tiktų ir šalto balto šardonė taurė, ar ne?


Svencelės surf Spot'as, nepaslaptis, siūlo ne tik pramogauti, valgyti ir gerti, bet ir patogiai pernakvoti

Siūlome apsistoti:
Surf-konteineris - 55 EUR (tik 13,75 EUR vienam žmogui!)
Čia telpa keturi žmonės. Lovos gali stovėti atskirai, arba jas galima sustumti ir gausis dvigulės karališkos gulynės
Pimp-konteineris - 65 EUR (tik 18.84 vienam žmogui! )
Tai surf-konteineris antrame aukšte - su vaizdu už milijoną per langą

Bendros taisyklės:
Konteinerius rezervuojame tik po vieną (po 1/2 ar po 1/4, atleiskit, nedalinam, ne dešra gi).
Tualetai yra nemokami visiems. Tik juos prižiūrėti sunku, todėl personalas bus dėkingas ne tik už arbatpinigius, kuriuos galite patogiai įmesti į skardinę prie baro, bet ir už kiekvieną į tikslą pataikiusį lašą
Šunys yra welcome. Šunų kakai - NE. Todėl jei atsivežate augintinį, pasirūpinkite jo asmens higiena. Ačiū!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kaitavimas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!