Sodyba "Lingrida" - poilsio kompleksas

Gribžiniai, Kretingos pl. 36, Klaipėdos aps. 9 km iki Gargždų

Apie mus

"SODYBA LINGRIDA"

Įkurta 2012 metais. Ji randasi 18km. nuo Klaipėdos, 5 km. nuo Gargždų važiuojant Kretingos kryptimi, neprivažiavus Vaitelių sodų. Sodyboje Jūs galėsite pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių, praleisti savaitgalį su šeima, draugais, atšvęsti gimtadienius, krikštynas, vestuves ir kitas Jūsų šventes. Jūsų laukia 40-ies vietų pokylių salė, 25-ių vietų miegamieji. Siūlome savo lėkštes ir įrankius. Taip pat Jūsų laukia ir 10-ies vietų pirtis bei 8-ų vietų lauko kubilas. Sodyboje yra du prūdai. Vienas 0,5 ha, kitas 10 arų, kuriame galima užsiimti mėgėjiška žvejyba. Taip pat sodyboje yra lauko teniso kortai bei krepšinio aikštelė.

Nuostabi pirtis laukia Jūsų. Išskirtinis jaukus dizainas, ypatingai kaitri krosnis.

Nauja rąstinė pirtis Jums. Joje itin jauku ir malonu. Puikiai tinka nedidelei kompanijai. Antrame aukšte yra miegamieji. Puikus kraštovaizdis ir svetingumas.

Jauki ir erdvi pobūvių salė Jums. Pas mus galite švęsti įvairias šventes, tokias kaip: vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, išleistuvės ir t.t.

Lauko tenisas - puiki aktyvi pramoga ir sportas. Iš anksto būtina užsiregistruoti. Teniso kortais naudojantis galite užsisakyti papildomas paslaugas.

Krepšinio aikštelė - puikus aktyvus poilsis. Jeigu nemėgstate pirčių galite pas mus apsilankyti ir vasaros metu su draugais pažaisti krepšinį. Aikštelė profesonaliai įrengta, speciali danga.

Mėgėjiška žvejyba - galimybė patirti žvejybos aistrą, malonumą, azartą. Šią paslaugą siūlome išbandyti norintiems ramiai praleisti popietę ar net vėlyvą vakarą.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje
Vietos vaikų šventėms
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!