Vaikų žaidimų kambarys - "Saulutė vaikams"

8-640 56704
8-640 56704
info@saulutevaikams.lt
saulutevaikams.lt

Apie mus

Vaikų žaidimų ir švenčių kambariai "Saulutė vaikams" Vilniuje ir Panevėžyje. Išskiriantys didele žaidimų erdve, komfortiškumu bei švara.

Visi trys mūsų kambariai – labai spalvingi, su didelėmis žaidimų erdvėmis. Kiekviename iš jų įrengta atskira virtuvėlė bei tualetas.

Naujausias žaidimų kambarys įkurtas Panevėžyje, Prekybos centre "Babilonas", kartu su pieno baru bei teminės atributikos parduotuve bei, žinoma, pilnas linksmybių vaikučiams, besisukantis aštunkojis, kamuoliukų baseinai, dvi čiuožyklės, batutas ir labirintai. Įrengėme sceną skirtą pasirodymams.

Taip pat, esame įsikūrę ir Vilniuje, PC „Mada“ kartu su pieno baru, kuriame galima paskanauti įvairiais desertais, kava, arbata, pieno-ledų kokteiliais, taipogi įrengta dvigubai didesnė žaidimų erdvė, o žaidimų kambaryje apsigyvenęs bilijardo stalas. Šalia esantis antrasis mūsų žaidimų kambarys labai erdvus, turi atnaujintą žaidimų įrangos erdvę bei neseniai atkeliavusį batutą; sceną, skirtą įvairiems personažų pasirodymams bei spektakliukams, kuriuos siūlome švenčiant pas mus gimtadienius.

„Saulutė vaikams“ siūlo ir organizuoja įvairias papildomas gimtadienio paslaugas, tai visų pirma personažai, kurių gausa ir pasirinkimo galimybės labai didelės. Tortus – dirbame su cechu „Mažoji ragainė“, todėl tortų įvairovė bei kokybė aukšto lygio, tėveliams sutaupome laiko ir pinigų, nes atvežimas į mūsų žaidimų kambarius nieko nekainuoja, o tortų kainos kaip ir bet kurioje parduotuvėje. Be abejo tėveliai turi galimybę vežtis ir savo tortus. Taip pat siūlome teminį stalo serviravimą, salės papuošimą, balionus, įvairius desertus, užkandžius, pinatas bei mielas dovanėles vaikams. Šiuo metu „Saulutė vaikams“ siūlo gimtadienio paketus, kurie šventę padaro dar nuostabesne ir spalvingesne, o tėveliai sutaupo laiko bei pinigų.

Laukiame Jūsų šiais adresais:

Vaikų žaidimų ir švenčių kambariai:
Viršuliškių g. 40, PC „Mada“ , 3 aukštas, Vilnius
Klaipėdos g. 143a., PC "Babilonas, Panevėžys

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Atrakcionai; Žaidimų kambariai
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Vaikams skirti pasirodymai
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Vietos vaikų šventėms

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!