Meda House – Kaimo turizmo sodyba

8-689 52265
8-689 52265
vaivadiskese@gmail.com
medahouse.lt
A. Mickevčiaus 132, Zujunai, Vilnius

Apie mus

Meda House – Kaimo turizmo sodyba 2016 m. sausio mėnesį pradėjo veiklą. Sodyba yra tik 4 km nuo Pilaitės mikrorajono.

Pirmiausia nuo lauko erdvės – sodyba ribojasi su Koplyčiankos upe, teritorijoje turime beržų parkelį į kurį nori patekti kiekvienas norintis atsikvėpti nuo miesto triukšmo, takeliai pasivaikščiojimams suvilios kiekvieną. Puiki vieta fotosesijoms gamtoje, gyvūnų apsuptyje. Iš parko yra puiki galimybė stebėti čia pat gyvenančius mini ponius, ožkas. Sodyboje daug žalios zonos, kuri puiki vieta žaisti vaikams. 2017 m. vasarą norintys galės išbandyti futbolo , bei smėlio, tinklinio aikšteles.

Persikelkime į vidų.. Sodybos pagrindinis pastatas turi 460 kv. m. Antrame aukšte gali miegoti iki 40 žmonių, kiekvienas kambarys turi dušą, wc, kriauklę, veidrodį, plaukų džiovintuvą ir t.t. J Taip pat čia yra didelė vidaus terasa su vaizdu i televizijos bokštą, bei akiai malonias Vaivadiškių kalvas ir miškus.

Pirmame aukšte didžioji erdvė šventėms, seminaramas, pietums ir kitai veiklai. Salė talpina 80-90 svečių. Galime pasiūlyi apvalius ir stačiakampius stalus pagal poreikį. Taip pat pirmame aukšte rasite 3 wc, rūbinę ir virtuvę.

Iš lauko pastatas jungiasi su daugiau nei 200 kv.m terasa, kurioje įrengtas lauko baseinas ir gretimai esanti pirtis.

Pagrindiniame pastate gali nakvoti 40 žmonių.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!