Kaimo turizmo sodyba "Giedrita"

+370 686 53508
+370 675 34934
rutabalyniene@gmail.com
www.giedrita.lt
Kirneilė, Utenos aps. 9 km iki Molėtų

Apie mus

Sodyba "Giedrita" Molėtų rajone prie Bebrusų ežero

Kaimo turizmo sodyba "Giedrita" - puiki vieta Jūsų poilsiui ir šventėms ir vasarą, ir žiemą.

Sodyba įsikūrusi Molėtų rajone, nuostabiame gamtos prieglobstyje, ant Bebrusų ežero kranto. Tad jei ieškote ramybės, tyro pušyno oro, gaivaus ežero dvelksmo ar sielos atgaivos - visa tai rasite pas mus.

Bebrusų ežeras - puikiausia vieta atostogoms ar savaitgaliui svaiginančios gamtos aplinkoje.

Patogiam sodybos svečių poilsiui skirti nameliai bei kambariai dideliame name. Visos sąlygos gamintis maistą. Norintiems didesnio komforto - maitinimo paslaugos pagal susitarimą.

Pirties mėgėjams - pirtis ant ežero kranto!

Jūsų šventėms - 40 vietų banketų salė su puikiu vaizdu į ežerą.

Sodyboje puikiai praleis laiką ne tik ramaus poilsio, bet ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Sodyboje yra krepšinio lenta, netoliese yra dideli sporto aikštynai su tinklinio, futbolo ir krepšinio aikštėmis. Taip pat galite pasiplaukioti vandens dviračiais ar valtimi. Žvejų laukia žuvingas Bebrusų ežeras. Žiemą kviečiame paslidinėti vaizdingose Bebrusų ežero prieeigose, pačiuožinėti ant užšąlusio Beburusų ežero. Rudenį šalia esančiame miške galėsite pagrybauti, uogauti, riešutauti.

Molėtų rajone gausu piliakalnių, galima susipažinti su nuostabiais architektūros ir istoriniais paminklais: Alantos bažnyčia, Alantos užvažiuojamaisiais namais, Baltatdvario bastionine pilimi, Molėtų bažnyčia, Videniškių bažnyčia ir augustinų vienuolyno namais, Rudesos kapinių koplyčia su varpine, Inturkės bažnyčia su varpine, Jelenskių mauzoliejine koplyčia, Dubingių užvažiuojamaisiais namais, Arnionių dvaro sodyba.

Čia pat, Kulionių kaime yra Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, Molėtų observatorija.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!