Kaimo turizmo sodyba „Kliukai“

+370 682 40139
+370 630 00491
sodyba.kliukai@gmail.com
www.kliukai.lt
Kliukai, Utenos aps. 17 km iki Molėtų

Apie mus

Sodyba „Kliukai“ Molėtų rajone - apartamentai, nameliai, pirtys

Geriems žmonėms - geras poilsis!

Įsikūrusi gražioje vietoje, Molėtų rajone ant aukšto kalno, didelių šaltiniuotų tvenkinių apsuptyje sodyba „Kliukai“ skirta tik ramiam poilsiui.

Manome, kad mūsų svečiai turi rasti kuo daugiau natūralių dalykų, kurie gal ir nesukuria prabangos įspūdžio, bet yra tikri tuo, kad sukurti, padaryti, sugalvoti sodybos šeimininkų, vietos meistrų, o gal rasti ar nupirkti ir „prijaukinti“. Todėl viską, kas įmanoma, stengiamės daryti patys ir nebijome klysti:
- nebandome išstumti natūralių žolynų keisdami juos „kiliminėmis“ pievomis, o šienaujame tai kas auga ir nepykstame, jei kur užauga dilgelė, kietis, usnis...
- pas mus nerasite išpuoselėtų miestietiškų gėlynų išpuoštų atvežtiniais akmenėliais ar dirbtinų vandens kriokliukų .

Stengiamės želdinius formuoti iš miško medžių ir krūmų tik kai kur įtepdami vieną kitą dekoratyvinį augalą, o radę akmenį stengiamės, kad jis puoštų aplinką, o ne ją užgožtų. Takus darome iš plytelių dūžio, kad tarpuose auganti žolė kuo labiau jas paslėptų. Manome, kad mūsų lankytojai yra ne tie, kurie bijo susitepti kojas, kurių kulniukai sminga į dirvą, o tie, kurie atvažiuoja pailsėti, atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje, galvodami ne kaip atrodo, o kaip jaučiasi. - sodyboje rasite visus būtinus patogumus, tvarkingą ir švarią buitį, tačiau tikrai nėra kondicionierių ar paauksuotų kranų, nes tai kaimo turizmas.

Sodyboje tikrai galite rasti kreivai prikaltą lentą, užlinkusį vinį, girgždančius laiptus, nes viską kas įmanoma stengiamės daryti patys ir tikime, kad tai kuria savitą jaukumą bei sodybos stilių, kuris tinka ir patinka mūsų svečiams.

Tad mielai laukiame ir Jūsų paviešėti, pailsėti, pasimėgauti pirtimi ...

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!