Kaimo turizmo sodyba "Vila Terra poilsis"

+370 686 03233
+370 614 88051
terra@terrapoilsis.lt
www.terrapoilsis.lt
Gruodžiai, Utenos aps. 17 km iki Molėtų

Apie mus

Vieta

Vila Terra poilsis - viena gražiausių gamtai draugiškų kaimo turizmo sodybų, tik 15 km nuo Molėtų važiuojant Anykščių( Balninkų) kryptimi.

Vila Terra poilsis - rojaus kampelis natūralioje gamtoje, namai pastatyti iš medžio, susiliejantys su aplinka. Vilų kaimelis įsikūręs Molėtų rajone 2,85 ha žemės plote, buvusioje kaimo sodybos vietoje, dviejų ežerų - Gruodžio ir Duobio, kuriuos jungia upelis, pakrantėje. Tai unikalus pusiasalis ant kalvos. Iš visų vilų atsiveria nuostabi panorama į ežerų ramybę. Patogus privažiavimas ištisus metus.

Ramus poilsis

Vila Terra poilsis - tai vieta ramiam poilsiui su šeima ar draugais. Namai išsidėstę vienas nuo kito atokiai. Vienu metu talpina iki 8 skirtingų grupių nuo 2 iki 10 asmenų, kurios kiekviena turi savo vietą terasose, pavėsinėse organizuoti malonius vakarus su grill. Vilose yra virtuvėlės su įranga,indais, WC,dušai, TV, DVD, nemokamas belaidis internetas, higienos priemonės, patalynė, rankšluosčiai. Namai apšildomi, todėl svečiai priimami ir šaltuoju metų laiku. 2-4 asmenų grupelės gali pasirinkti apartamentus su mini virtuvėlėmis, tačiau ir jiems sukurta galimybė lauke virti ir kepti. Svečiai aprūpinami reikiamais indais, įrankiais, malkomis.

Svečiams pageidaujant ir iš anksto užsakius, pateikiami pusryčiai tiesiai į vilą ar numerį. Vasaros sezono metu ar esant didesniam svečių skaičiui ruošiami švediško stalo tipo pusryčiai. Dažniausiai svečiai vaišinami "šeimininkės" rytinėmis sriubomis: kopūstiene, žuviene ir kitomis.

Vila Terra poilsis - vieta kur gerbiamas svečių privatumas ir ypač didelis dėmesys teikiamas malonios aplinkos kūrimui ir švaros palaikymui. Ramybė, įspūdingas reljefas ir išpuoselėta aplinka yra tos savybės, kurios išskiria šią sodybą iš kitų kaimo turizmo sodybų.

Šeimos šventėms

Vila Terra poilsis - tai vieta vestuvėms ir kitoms šeimos šventėms. Nuostabios vietos šalia pat dviejų ežerų suteikia galimybę surengti išties ypatingas šventes, nuo privačių vakarienių, pramogų pirtyje ar kubile netoliese ežero paplūdimio, iki gerai suplanuotų ir šventiškai išpuoštų pobūvių iki 70 asmenų. Gegužės - rugsėjo mėnesiais salėje "TERASA" po moderniu europaviljonu rengiami prašmatnūs pobūviai ežerų panoramoje. Svečiai gali pasirinkti ir kitas sales : "PANORAMINĖ"-iki 40 asmenų, "PRIE ŽIDINIO" - iki 30 asmenų.

Ant ežero kranto nuomojama vieta su koplytėle santuokos, krikštynų,jubiliejų bei kitų progų ceremonijoms. Kaimo turizmo sodybos šeimininkai turėdami patirtį kuria renginio scenarijus nuo svečių pasitikimo iki šventinės vakarienės, koordinuoja veiksmą pačioje sodyboje nuimdami dalį rūpesčių nuo jaunavedžių.

Atkreipiame svečių dėmesį: jei sodyboje apsistoja svečiai ramiam poilsiui, renginiai , kurie trukdytų ramiam poilsiui, nevyksta , išskyrus tuos atvejus, kai svečiai neprieštarauja.
Didesnėms šventėms išnuomojama visa sodyba.

Verslo seminarai, konferencijos, įmonių renginiai

Organizuojamas furšetas šiltu metų laiku net 100 -300 asmenų. Taip pat nuomojama salytė akmeniniame rūsyje ir pavėsinė šalia jo, didelė lauko terasa po europaviljonu šalia , lauko terasa su vandens kriokliu, lauko židiniu ir pavėsinėmis šalia ežero kranto. Galimi lauko renginiai su atlikėjais, pasirodymais ar tiesiog žaidimais, galimybė pastatyti papildomas pavėsines, apsaugančias nuo blogo oro. Multifunkcinės salės įrengtos labai jaukiai puikiai tinka verslo susitikimams prie apvalaus stalo. Galima įvairiai išdėstyti stalus seminarui ar mokymams iki 40 asmenų. Šiltu metų laiku galima priimti iki 300 renginio dalyvių ir organizuoti fušetinį maitinimą. Visoje sodyboje veikiantis WI-FI ryšys.

Maitinimas

Kaimo turizmo sodyboje svečių pageidavimu ruošiami pusryčiai, užsakomieji pietūs, vakarienės, vaišės pokyliams. Pagrindinėjė viloje įrengta virtuvė pritaikyta maisto gaminimui, šaldytuvai, indai, virtuvės įranga, kuri gali būti nuomojama išvažiuojamo maitinimo įstaigoms. Svečiai gali paragauti lietuviškos virtuvės patiekalų, ekologiškų produktų. Šalia namukų yra lauko terasos, kur šiltu sezono metu galima mėgautis pietumis ir vakariene. Iš anksto galima užsisakyti žuvies iš ežero patiekalų. Vilose, apartametuose yra virtuvės su reikiama įranga ir indais. Taip pat galima pramogauti lauke gaminant maistą ant griliaus ar lauko virtuvėje. Maisto produktus galima įsigyti vietinėje parduotuvėje už 1,5 km arba už 15 km esančiuose prekybos centruose Molėtuose. Už atskirą mokestį galimas produktų pristatymas.

Pramogos

Suomiška sauna su priepirčiu šalia ežero su maudynėmis nuo liepto. Malkomis kūrenama pirtis. Kubilas. Badmentonas, tinklinis, futbolas, krepšinis, stalo tenisas( lauke ir patalpoje). Valtys,vandens dviračiai ir žvejyba abiejuose ežeruose. Biblioteka, TV, DVD, karaoke.
Netoliese: kultūrinės ekskursijos, Observatorija, Mindūnų medžioklės trofėjų ekspozicija, Žvejybos muziejus.

Vieši projektai

Šioje kaimo turizmo sodyboje kurtas LTV kino serialas "Giminės po 20 metų", irašytas akordeonisto Mūro garso-vaizdo klipai. Jei kas nori pamatyti ir detaliau susipažinti su teritoija, gali pažiūrėti TV serialą "Giminės po 20 metų", kuris buvo kuriamas šioje sodyboje.
Pastatyta pirmoji Pabaltijyje vertikali vėjo jėgainė.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis
Sodybos; Dvarai; Vilos
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Pirtis; Sauna; Kubilas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!