Poilsio ir renginių centras "Alaušo slėnis"

Bikuškio kaimas, Sudeikių seniūnija, Utenos rajonas., 28402, Utenos aps. 17 km iki Utenos

Apie mus

„Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje. Centras jau dirba 10 metus, apima erdvų virš 4 ha plotą.

,,Alaušo slėnis“ teikia aukšto įvertinimo 5 gandriukų poilsio ir apgyvendinimo paslaugas. Svečiai gyvena 8 rąstiniuose poilsio nameliuose (6 nameliai yra 6 vietų, ir 2 nameliai 3 vietų, yra galimybė pristatyti papildomas lovas), kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai. Virtuvėje nėra galimybės kepti ir virti. Yra mikrobangė, virdulys, įrankiai ir indai.

Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas (2 karšto vandens kubilai (2 pirtys), 2 pavėsinės - laužavietės, 3 lauko teniso aikštynai, pliažo tinklinis, krepšinio stovas, vaikų žaidimų aikštelė). Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.

Mūsų restorano virėjai ruošia lietuviškos, tradicinės ir europietiškos virtuvės patiekalus iš vietinių produktų. Restorane patiekiamas kokybiškas ir sveikas maistas.

„Alaušo slėnis“ puikiai tinka rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes. Renginio metu apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 žmonėms. Lauko renginiams priimame iki 2000 svečių.

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Atrakcionai; Žaidimų kambariai
Baidarės, kanojos
Pirtis; Sauna; Kubilas
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Renginių salės nuoma
Restorane, kavinėje

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!