"MAXLIMO" - limuzinų nuoma, automobilių nuoma

Apie mus

PRABANGA, KAINA IR KOMFORTAS - MAXLIMO limuzinų nuoma!

Kompanija įkurta 2002m. rugpjūčio mėnesį, viena iš kompanijos veiklų limuzinų nuoma, kurios pagrindinė kryptis - limuzinų nuoma ir automobilių nuoma.
Atsižvelgdami į šiuolaikinius poreikius pristatome - prabangiausius limuzinus HUMMER H2 22 vietų, Jūsų patogumui vienintelis limuzinas su praaukštintomis lubomis ir nuleistomis grindimis, išskirtine išorės apdaila, dvigubu kondicionieriumi, disko grindimis, lazeriais, šviesos efektais, 3 tv, 3 barais ir t. t. ir CADILLAC ESCALADE 20 vietų, su 6 papildomomis vietomis įrengtomis po atviru dangumi, dvigubu kondicionieriumi, lazeriais, dirbtinų dūmų įranga, profesionalia garso sistema, šviesos efektais, 3 tv, 2 barais ir t. t. Limuzinai - kurie tiek vidumi tiek išore nustebins Jus ir aplinkinius!
Taip pat, galite išsinuomoti ir standartinio dydžio automobilius: BMW X5, AUDI A6, VOLVO XC90, MITSUBISHI ECLIPSE, MITSUBISHI GALANT, DODGE CARAVAN, RENAULT TRAFIC, MERCEDES-BENZ SPRINTER su vairuotojais ir be jų.
Mes stengiamės, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis ir aptarnavimu. Taigi visus transporto rūpesčius palikite mums, o Jums linkime geros nuotaikos ir iki susitikimo!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Limuzinai; Party Bus

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!