Narvydiškio dvaras

Vilniaus aps. Širvintų. r. Musninkų. sen. Narvydiškio k., Vilniaus aps. 50 km iki Vilniaus

Apie mus

Tik 50 km nuo Vilniaus nutoliusios Narvydiškio dvarvietės istorija siekia labai senus laikus.
XV-XVI a. dvaras priklausė garsiai to meto LDK didikų Kęsgailų giminei, vėliau jį valdė Radvilos.

Dabartinius, XVIII a. pabaigoje statytus mūrinius dvaro rūmus valdė Andžejevskiai, o antroje XIX a. pusėje juos įsigijo Jasinskių šeima. Tarpukariu, o dar labiau sovietmečiu, dvaras buvo stipriai suniokotas.

2009-2012 m. rūmai buvo pilnai rekonstruoti ir atrestauruoti. Pagal atliktus išsamius architektūrinius bei polichrominius tyrinėjimus, išskirtinai naudojant tik senąsias technologijas, atkurta buvusi rūmų struktūra, kambarių išplanavimas, laiptai bei grindys, rasta ir atkurta autentiška sienų ornamentika.

Taip pat atkurtas didelę išliekamąją vertę turintis dvaro parkas, kurį puošia šimtamečių liepų alėja ir didelis tvenkinys su tilteliu, vedančiu į jame esančią salą.

Dvare yra įrengtos 3 prabangios pokylių salės, 10 jaukių miegamųjų su atskirais vonios kambariais, didelė virtuvė su profesionalia įranga. Mansardiniame rūmų aukšte atsiveria gražus vaizdas į senąjį parką ir tvenkinį.

Papildomai pastatytas naujas priestatas – didelė, 200 kv. m., salė konferencijoms ir pokyliams. Atskirame pastate baigiami įrenginėti 20 miegamųjų kambarių bei salė, skirta mažesniems renginiams, seminarams ar mokymams.

Dvaro rūmų aplinka pritaikyta įvairiems proginiams ir kultūriniams renginiams: vestuvėms, koncertams, konferencijoms, seminarams, fotosesijoms.

Mes teikiame visas apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas ir mielai padedame suorganizuoti Jūsų šventę.

Maloniai laukiame Jūsų Narvydškio dvare!

Paslaugos

Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Kitos šventimo vietos
Sodybos; Dvarai; Vilos
Renginių salės nuoma
Atsiprašome, vyksta atnaujinimo darbai
Dekoracijos; Dekoravimas

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas
Įveskite paveiksliuke matomas raides.
Atsiliepimų dar nėra. Būk pirmas!