Vestuvinių šukuosenų idėjų spektras

2017-01-08

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

Vestuvinės šukuosenos 87

         

          Dažniausiai vestuvių diena svarbesnė dailiosios lyties atstovei. Ir ne tik todėl, kad prisieks amžinai gyventi su mylimu vyru, tačiau tuo pačiu turės galimybę pasipuošti tarsi princesė iš pasakų karalystės. Vien dėl šios priežasties daug mažų mergaičių svajoja apie savo vestuvių dieną. Planuoja sniego baltumo suknelės modelį, švelnų makiažą ir nuostabią šukuoseną. Svarbiausia, kad bendras vaizdas būtų tobulas!

Pateikdami originaliausius vestuvinių šukuosenų būdus tikime, kad pasinaudodama vienu iš patarimų tapsite pačia nuostabiausia nuotaka, kuri gyvena mūsų pasaulėlyje.

  1. Vienas iš dažniausiai nuotakų taip mėgstamų pasirinkimų - gėlės plaukuose. Dažniausiai jos suteikia ne tik patrauklų vaizdą akiai, tačiau tuo pačiu ir simbolinį gestą. Juk gėlės - amžino žydėjimo, amžinos gyvybės simbolis. Pasirinkite orchidėjas, kadangi jos simbolizuoja skaistumą ir paprašykite, kad jūsų kirpėjas jas dailiai įsegtu prie lengvai krentančių garbanų.
  2. Palaidi plaukai - ne toks ir dažnas pasirinkimas per vestuves. Geriau pasirinkite netvarkingo kuoduko variantą. Lyg ir plaukai surišti, tačiau iš visų pusių nemažai išslydusių plaukučių, kurie lengvai dengia pečius. Lyg erotika susijungusi su kuklumu.
  3. Pasirinkite lankelį, kuris būtų puoštas blizgiomis detalėmis, ir jį užsidėkite vestuvių metų. Kai kurios, kiek drąsesnės moterys, nebijo pasirinkti ir karūnos tipo lankelį. Juk tai diena, kada jos tampa karalaitėmis.

Kad vestuvių šukuosena būtų kuo ilgiau graži, pasistenkite kuo rečiau liesti ir glostyti savo plaukus. Pasinaudokite segtukų pagalba ir visas sruogeles, kurios gali komplikuoti, tvirtai prisekite. Negailėkite plaukų lako, nes tai diena, kada teks aistringai ir stipriai šokti. Nuometas, daugeliu atveju, būna geriausias išgelbėtojas, kadangi jį užsidėjus bet kokia šukuosena atrodys nuostabiai.

  

Meilė – labiau kūno nei proto sfera: taip gamta išsprendė išlikimo problemą.

Meilė kalnus verčia, bet neapsaugo nuo prarajų.

Meilė – aukščiausia banga: ir kelia, ir skandina. A. VENCLOVAITĖ