Kaip išsirinkti suknelę pagal figūros tipą?

2017-06-07

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Proginės suknelės 90

            Kiekviena moteris nori būti mylima ir geidžiama. Turbūt todėl dailiosios lyties atstovės taip rūpinasi savo išvaizda ir ieško geriausių būdų padedančių joms vilioti vyrus.

Rūbas - labai svarbus kasdienis akcentas, kuris kuria inidividualumą ir tuo pačiu žavumą viename. O kalbant detaliau apie apdarus – norėtume atkreipti dėmesį į sukneles, kurios, pasak vyrų, yra pats moteriškiausias rūbas. Ir nebūtinai jos turi būti labai trumpos ar apgludusios, kad galėtų pabrėžti moterišką figūrą. Svarbiausia, kad jų žaismas suviliotų vyrą ir taip pažadintų jame gyvenantį romantiką, trokštantį, kad jo moteris būtų ypač laiminga.

Kai kurios moterys vengia suknelių, kadangi tikina, jog pastarosios nelabai joms tinka. Mes skubame paprieštarauti – nėra tokios suknytės, kuri netiktų moterims. Pastarosios visos yra labai geros ir gražios, tačiau svarbu pasirinkti modelį, kuris padėtų atsiskleisti. Žinojimas - tai galimybė atrodyti nuostabiai. 

  • Gitaros figūros tipo moterys turi pačius universaliausius iškilimus, kuriuos labai paprasta pritaikyti prie bet kokio tipo suknutės. Drąsiai dėvėkite su V formos iškirpte, kadangi tikrai galite pasidžiaugti nuostabia krūtine, kuri pradžiugins kiekvieną pro šalį keliaujantį vyrą. O kodėl gi ne? :)
  • Kriaušės formos figūrą turinčios moterys privalo rinktis suknelę, kurios viršutinėje dalyje yra įvairių raukinukų. Jie padeda vizualiai padidinti viršutinę kūno dalį. Netgi rekomenduojama, kad suknelės viršus būtų labai raštuotas, o apačia vienspalvė, geriausia – juoda. Taip klubai vizualiai atrodys mažesni.
  • Obuolio formos merginoms reikia pabrėžti savo liemenį. Galite dėvėti tunikas, tačiau taip neleisite atsiskleisti jūsų moteriškumui. Geriau įsigykite suknelę, kuri yra su diržu per juosmenį. Nuostabu, jei nugaroje pavyks susirišti kaspinėlį. Tai vienas pagrindinių moteriškų akcentų.

Kaip supratote – suknelės tinka kiekvienai, tačiau labai svarbu, kad modelis padėtų atskleisti turimą figūros tipą. 

 

„Moteris turi atrodyti moteriškai. Juk kartono gabalas nėra nei seksualus, nei emocingas.“

Drabužių dizaineris Alexanderis McQueenas

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »