Originalios vestuvinių žiedų idėjos

2017-02-16

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuviniai žiedai 106

           Vestuvės – viena iš gražiausių švenčių, kurios metu du žmonės prisiekia mylėti vienas kitą amžinai. Jų meilę ir atsidavimą vienas kitam įprasmina vestuviniai žiedai, kurie turi labai seną ir sentimentalią istoriją. Daugelis šiuolaikinių porų įsivaizduotų vestuves be vakarėlio, be baltos suknelės ar bažnyčios, tačiau be žiedų – niekada. Vestuviniai žiedai tai simbolis, atskleidžiantis dviejų žmonių meilę.

Šiuo metu į Lietuvą atkeliavo mada, ne pirkti du vienodus žiedus, o išsitatuiruoti ant piršto šono vienodą simboliką. Idėja labai graži ir kur kas patogesnė, kadangi nebūtina visada su savimi turėti papuošalo, kuris gali nukristi, kai labiausiai to bijote. Tačiau vestuviniai žiedai išlieka tradicija, kad ir kaip kistų mada – jie amžinai išliks. O kad pastarieji būtų dar asmeniškesni, siūlome idėjas, kurios galėtų puošti jūsų abiejų žiedelius.

  • Dažnai priimta graviruoti dviejų žmonių vardus ar bent pirmąsias vardo raides. Šalia dažnai graviruojama data, kada šie du nuostabūs žmonės sumainė savo žiedus. Kai kurie graviruoja širdelę, tačiau mes nerekomenduotume, kadangi tai gana banalu.
  • Išgraviruokite žodžius, kurie primintų vienas kitam:

amžinai laiminga (-as);

dėl milijono priežasčių (žmogaus vardas);

meilė – tai tu....

  • Galite užsirašyti kad ir vieną žodį, kurio reikšmę puikiai žinosite tik jūs abu. Kad ir koks: "saulėlydis". Kaskart pažvelgę į žiedą abu pagalvosite apie tą nuostabų vakarą praleistą kartu Palangos paplūdimyje...
  •  Ant žiedo galite graviruoti savo pavardes. Vyras gali pasirinkti moters, o moteris – vyro. 

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »