Ką padovanoti žmogui, kuris turi viską?

2017-01-01

Autorius: Organizuokim.lt  http://www.organizuokim.lt/ 

 

Dovanų idėjos 50

           

          Žiūrėkime, kokios dovanos teiktų daugiausiai malonumo!!!

Nuostabios šventės mus supa apskritus metus. Susirinkusi šeima ir artimieji dažniausiai jas trokšta praleisti kartu: bendrauti, prisiminti, svajoti ir viską vainikuoti nuostabiomis dovanomis. Juk jos pradžiugina ne tik mažą. Kalėdų senelis, Velykų bobutė ir Kupidonas - visų žmonių laukiami draugai, kurie geba nustebinti mielomis, kad ir mažomis staigmenomis. Tiesa, kuomet jais tampate jūs, dažnai tenka susimąstyti ir gana ilgai svarstyti apie geriausios dovanos paieškas. Ypač, ką padovanoti žmogui, kuris turi viską?

Pateikdami keletą pasirinkimų tikimės, kad vienas iš jų bus paskirtas nuostabiam  žemės gyventojui…

 

  • Šepetukas bambai valyti. Tikrai taip - perskaitėte teisingai. Tai dovana žmogui, kuris turi viską… 
  • Parašykite jam asmenišką laišką, kodėl šis asmuo jums yra toks brangus.
  • Nupirkite bilietą į kokią nors šalį. Jei pinigai riboti - kad ir į muziejų. Svarbiausia, šiuo atveju, tampa jūsų draugija.
  • Pagaminkite vakarienę ar iškepkite tortą. Ir originalu ir asmeniška, ir labai malonu. Svarbiausia, kad parodysite dėmesį.
  • Išgraviruokite asmenišką užrašą ant pakabuko, stalo įrankių, puodelio ir panašiai.
  • Įrėminkite savo fotografiją ir ant rėmelio užrašykite: “Aš Tave stebiu”.
  • Dovanokite savo dėmesį. Galite padaryti kuponiukus, kuriais asmuo pasinaudotų, kai norės su jumis pabūti dviese, keliauti išgerti kavos, kada jūs pagaminsite jam pietus ir panašiai. Matysis, kad įdėjote daug laiko ir pastangų į tokio pobūdžio dovanėlę.

Jei tikrai manote, kad nei vienas iš pasiūlymų jums nepatiks - pabandykite paklausti, ko tam žmogui reikia. Bent jau nenupirksite dovanos, kurios jam net neprireiks. Pasistenkite sukurti nuostabią atmosferą ir sugalvoti originaliausius dovanos įteikimo būdus. Juk pradžiuginti mylimą žmogų yra labai paprasta. Pasinaudokite galimybėmis ir Jūs...

 
Autorius: https://organizuokim.lt/ 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »