5 originalios vestuvių šukuosenos idėjos

2017-01-03

Autorius: Organizuokim.lt  http://www.organizuokim.lt/ 

 

Vestuvinės šukuosenos 55

            Ruduo - vienas gražiausių metų laikų atšokti savo vestuves. Lauke nei per karšta, nei vėsu. Visi medžiai nusidažę spalvingiausiomis vaivorykštės spalvomis, o dar tas rudens kvapas - fantastika. Nenuostabu, kad įvertindamos šiuos pliusus dažnai ir jaunosios pasirengia vestuvių šventę kelti būtent šiuo metų laiku.

Jei iki šiol nežinote, kokio tipo šukuosenos norite - pateikiama pačius gražiausius būdus, kurie tiks beveik visoms moterims, kadangi jie universalūs ir nereikalauja labai daug plaukų ar konkrečios veido formos.

  • Pynimas. Egzistuoja labai daug įvairių pynimo variantų - siūlome pasinaudoti vienu iš jų. Internete arba pasitarę su kirpėja galite rasti labai daug skirtingų variantų. Viena išsileidusi sruoga atrodys labai žaviai, tad tinkamas variantas - netaisyklingas pynimas.
  • Puošnus lankelis labai patogus pasirinkimas toms, kurios nori būti palaidais plaukais. Jis ne tik atrodys labai gražiai, tačiau tuo pačiu ir sulaikys plaukus nuo per didelio sklaidymosi vėjyje. Jį verta dėvėti tuo metu, kai jau būsite nusiėmusi veliumą, tad labiau - vakarinėje dalyje.
  • Retro stilius taip pat labai sparčiai plinta, kadangi sukelti ir net sulaižyti plaukai padeda išryškinti veido bruožus ir tuo pačiu atrodyti moteriškai. Galite dekoruoti tokio stiliaus šukuoseną panaudodamas plaukų sagę.
  • Balerinos kuodas bene pats universaliausias pasirinkimas. Tuo pačiu metu atrodysite ir žavingai lyg dama, tačiau ir kukliai, lyg maža mergaitė. Tai yra vienas iš nuostabiausių pasiūlymų, kuris gali padėti jums turėti nuostabią vestuvių šukuoseną.
  • Garbanoti plaukai, dar kartais vadinami undinės plaukais. Atrodys labai žaviai, tačiau tai bene vienintelė šukuosena, kuri reikalauja bent kiek ilgesnių ir storesnių plaukų. Aišku, visada galite prisisegti dirbtinius plaukučius.

Šukuosena - bendro vaizdo akcentas, kuris turi būti tobulas.

 

Autorius: Organizuokim.lt  http://www.organizuokim.lt/