Vestuvių, krikštynų kvietimų etiketo taisyklės

2017-01-04

Autorius: Organizuokim.lt  http://www.organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių kvietimai 64

Jūsų istorija prasideda čia...

Originalūs vestuvių, krikštynų kvietimai iškart nuteikia nuostabiai šventei. Juk kiekvienas trokšta, kad gražiausia jo gyvenimo diena būtų paminėta kuo įspūdingiau. Kad planuotojai nepritrūktų idėjų – savąsias pateikiame ir mes. Tegul jūsų šventė būna kuo įsimintinesnė ir sukelia kuo daugiau šypsenų.

 

ETIKETAS

Iš pirmo žvilgsnio tokia smulkmena, kaip vestuvių, krikštynų kvietimai, taip pat turi tam tikrą etiketą, kurio privalu laikytis. Žinoma, jei priimsite kitą rašymo sprendimą – niekas nepastebės skirtumo, tačiau tai gana oficialus atvirukas, tad rekomenduojame laikytis visų taisyklių:

  1. Teksto kvietimas yra rašomas III asmeniu: jis, ji. Gerb. Ponas x ir panelė x kviečia Jus į ....
  2. Teksto popieriaus spalva yra jūsų pasirinkimas. Tačiau mes rekomenduojame rinktis kuo neutralesnes spalvas, geriausia – pastelines. Švelniai rožinė arba melsva yra pats geriausias pasirinkimas.
  3. Kvietimas, kad ir koks oficialus, neturi būti lakoniškas. Pasirinkite kuo sentimentalesnius ir malonesnius žodžius, kurie keltų šiltus jausmus.
  4. Rekomenduojame kviečiamųjų vardus rašyti ranka. Taip bus kur kas intymiau.
  5. Dažniausiai vienas kvietimas siunčiamas vienai šeimai, o ne atskirai. Tačiau būtinai įvardykite vardus, ką kviečiate, kad paskui nekiltų nesusipratimų.
  6. Būtinai nurodykite konkrečia datą ir laiką. Sukonkretinkite atskirai ceremoniją ir šventę valandomis. Gal kai kurie ateis tik į vieną iš dalių, pvz, vakarinę dalį.
  7. Jei norite būti tikras ar svečiai atvyks, kvietimo kamputyje būtinai tai paminėkite. Nurodykite, kokiu telefonu galima su jumis susisiekti.
  8. Dažniausiai kairėje atviruko pusėje parašomos kokios nors eilės. Taip pastarasis tampa dar intymesniu...

Vestuvių, krikštynų popierinių kvietimų siuntimas yra gana sena tradicija. Aišku, šiais laikais egzistuojant interneto resursams, rodos, būtų daug paprasčiau išsiųsti sveikinimą naudojantis virtualia erdve. Tačiau kiekvienas sutiktų, jog popierinis variantas yra kur kas asmeniškesnis ir daug malonesnis variantas.


Autorius: Organizuokim.lt  http://www.organizuokim.lt/ 

 

 

Susiję pasiūlymai

Jočionių gatvė 14, Vilnius, Vilnius
Vaidagų 62, 02233, Vilnius
Daugiau pasiūlymų »