Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

2017-01-24

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Kiekvienoje nuotraukoje yra du žmonės: fotografas ir žiūrovas. (ANSEL ADAMS)

 

Vestuvių fotografas 112

Tinkamiausio fotografo paieškos, kad ir kokios šventės akimirkoms įamžinti jis būtų reikalingas, gali būti kur kas komplikuotesnės, nei pagalvojote iš pirmo žvilgsnio. Juk reikia profesionalo, kuris ne tik užfiksuotų sustingusią akimirką, tačiau tuo pačiu perteiktų emociją, kaskart žiūrint į fotografiją priverstų šyptelėti, iš naujo prikeltų net ir seniai išblėsusius jausmus. 

Kartais fotografo paieškos gali kiek užtrukti, kadangi galimybės ir norai ne visada taip paprastai sutampa. Pasirinkti tinkamiausią vestuvių fotografą reikia įvertinus kelis aspektus. Skirkite daug laiko jo paieškoms, juk tik kokybiškos nuotraukos prabėgus daugeliui metu leis vėl sugrįžti į tobuliausią gyvenimo akimirką.

  • Kaina įvertinti profesionalo paslaugų paprasčiausiai negalima. Savo darbą puikiai išmanantis specialistas gali kiek brangokai įkainoti paslaugas, tačiau nieko nėra liūdniau, kaip praėjus šventei sulaukti nekokybiškų nuotraukų, kurios visą gyvenimą turės priminti prastai pasirinktą sprendimą. Nepamirškite, kad „skūpas“moka du kartus.
  • Prieš pasirašant sutartį su fotografu būtina su juo individualiai pasikonsultuoti. Svarbus bendradarbiavimas ir vestuvių nuotraukų idėjos suvokimas.
  • Kiekvienos srities fotografas puikiai išmano, kaip fotografuoti konkrečioje vietoje, ar konkrečias šventes. Geriausia pasinaudoti profesionalaus vestuvių fotografo paslaugomis, o ne tokio, kuris užsiima fotografija apskritai.
  • Užsisakykite pilną paketą. Dažniausiai į jį įeina ir video medžiaga. Patikėkite - nenusivilsite.
  • Vieni fotografai yra labiau linkę prie modernumo, kiti - tradiciškumo. Dauguma jų turi internetines svetaines, kuriose galėsite susipažinti su nuotraukomis ir įsivaizduoti, ar panašiai mąstote ir panašių nuotraukų norite.
  • Įvertinkite ir fotografo įrangą. Ne kiekvienas turi galimybes fotografuoti lauke ar konkretaus apšvietimo patalpoje.

Geras fotografas padės ilgus metus po vestuvių džiaugtis kokybiškomis nuotraukomis. Juk esate to verti. O ir vestuvės, dažniausiai, būna tik kartą gyvenime...

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »