Trumpų suknelių idėjos pagal figūros tipą

2017-04-18

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvinės suknelės 51

          Pasaulis vis labiau modernėja, o kartu su juo ir tradicijos, kurias mūsų protėviai perduodavo iš kartos į kartą. Vienas iš tokių variantų yra vestuvinės suknelės, kurios metai iš metų darosi vis trumpesnės. Turbūt nebe daug ir liko, kol pastaroji virs moderniai vadinamu „miniaku“. Tačiau tai, kas yra saikinga gali būti ir be galo gražu. Tradicinės trumpos vestuvinės suknelės padės kiekvienai nuotakai atrodyti lyg nužengusiai iš pasakos.

Pupelės formos suknelė puikiai tinka toms moterims kurios negali pasigirti labai grakščiomis talijos linijomis. Tiesa, vizualiai taip pat padidiną krūtinę. Svarbiausia, jog šis modelis kartu geba suderinti modernumą ir kuklumą.

Mini suknelė su prailgintu galu. Tai tarpinis variantas tarp trumpos ir ilgos suknelės. Dažniausiai ilgas šleifas būna pagamintas iš nertinio ar gipiūro, tad tikrai nepaslepia žavių moters kojų. Dažniausiai jis tinka aukštoms ir kūdoms moterims, kurioms tokio pobūdžio suknelė padeda dar labiau išryškinti privalumus. Dažniausiai siūlom, kad ši suknelė būtų be petnešėlių ir ją puoštų ypač mergaitiški aksesuarai, kaip gėlės ar drugiai.

Trapecijos formos suknelės dažniausiai tinka toms, kurios renkasi ilgus metus egzistuojančius ir jau laiko patvirtintus variantus. Šio tipo suknelė padeda išryškinti tobulas moters figūros linijas. Net ir tos, kurios turi šiek tiek apvalumų su šia suknelę atrodys nuostabiai.

Trumpos suknelės vis sparčiau skverbiasi į madą ir vis daugiau moterų mielai renkasi šio pobūdžio drabužį. Nenuostabu, juk jis tikrai puikiai atrodo. Juolab, pabrėžia vieną seksualiausių moters kūno dalių – kojas.

 

 

Susiję pasiūlymai

SAVANORIŲ PR. 6, LT-44148, Kaunas
M.K.Čiurlionio g.4, Vilnius
Vytenio g. 6, 3660, Vilnius
Daugiau pasiūlymų »