Vestuvių makiažas

2017-01-17

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvių makiažas 105

          Vestuvės reikalauja gana didelių pajamų, tad tai ką galite pasidaryti pati – darykite. Vestuvių makiažas yra vienas iš tokių aspektų. Paprasti patarimai padės vestuvių dieną atrodyti nuostabiai be jokių papildomų išlaidų.

  • Prieš pradėdama dažytis labai kruopščiai nuvalykite veidą su pieneliu. Jei neturite specialių priemonių, puikiai tiks ir paprasčiausias pienas, kurį kasdien geriame. Jis padės nuriebalinti odą ir tuomet pudros kreminis pagrindas kur kas gražiau pasidengs ant jūsų veido.
  • Nepamirškite, kad jūsų laukia ilga diena, tik nepersistenkite su pudra, kadangi nuo karščio gali labai neestetiškai atrodyti. Juk šoksite ir tikrai sušilsite.
  • Tuomet laikas pradėti tepti šešėlius. Pasirinkite pastelines spalvas, jei dėvėsite tradicinę baltą suknelę, tuomet labiausiai tinka švelniai rožiniai ir melsvi atspalviai.
  • Pasidažykite blakstienas. Braukite nuo šaknų link galiukų.
  • Padažius blakstienas pasinaudokite akių apvadu, kuris padės išryškinti natūralias akis. Daugelis merginų mėgsta susikurti katės tipo akis.
  • Nepamirškite paryškinti ir skruostų su skaistalais, tačiau tai turėtų būti daroma minimaliai.
  • Laikas pasidažyti ir lūpas. Vėlgi, imkite pačiu neutraliausius atspalvius. Arba baltą bespalvį blizgį arba švelniai rožinius lūpų dažus. Pirkite kuo kokybiškesnius, kad jis atlaikytų visą vakarą. Svarbu nepamiršti, kad esate pasidažiusi...

Nieko blogo vestuvių metu kartais nueiti link veidrodžio ir pasižiūrėti kaip atrodote. Juk nuotaka vestuvių pažiba. Parodykite, kokia graži galite būti tiek sau, tiek svečiams, tiek, svarbiausia, savo vyrui.

Visgi, jei pati nesate tikra dėl savo gebėjimų – pasinaudokite profesionalių visažisčių paslaugomis. Jos, puikiai išmanydamos savo darbą, sukurs tobulą makiažą, kuris tikrai išsilaikys visą likusį vakarą.