Vestuvių operatorius - kaip išsirinkti?

2017-02-03

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/  

 

Vestuvių operatorius 123

           Nors jau  turite fotografą, kuris pateiks nuotraukas, primenančias laimingiausias akimirkas, neabejotinai svarbu yra užfiksuoti  Jūsų vestuvių dienos įspūdžius video medžiagoje. Juk taip įdomu pamatyti tai, ko Jūs galbūt nematėte jaudulio akimirkomis, kaip tarėte savo meilės įžadus, laimės ašaras ir džiaugsmo žiburėlius akyse. Vestuvių operatorius – tas žmogus, kuris įamžins visas smulkias detales.

Tam, kad ši medžiaga atspindėtų Jūsų šventės nuotaiką, būtina surasti operatorių, kuris sugebės ją perteikti vaizdo juostoje.

Profesionalus vestuvių operatorius nėra bet kuris filmuoti mokantis žmogus, todėl jo paieškoms be abejonės tinka ir visi anksčiau išvardinti patarimai, tačiau reikėtų paminėti kelis, kurie skirti būtent operatoriaus paieškoms.

1. Patirtis ir profesionalumas
Rinkdamiesi, pasidomėkite, kiek laiko vestuvių operatorius dirba šį darbą, kokią techniką naudoja.

2. Aptarkite filmavimo stilių

Papasakokite, kas Jums patinka, kokių vaizdų norėtumėte. Paklauskite, kokį stilių labiau mėgsta operatorius, ar norite įterpti režisūrinių elementų, ar norite, kad operatorius tik filmuotų viską iš šono. Paprašykite, kad „užfilmuotų” smulkių gražių detalių, kurios tikrai papuoš Jūsų vestuvinį filmą.

3. Sužinokite, kas įeina į kainą

Kad vėliau nebūtų nemalonių staigmenų, susižinokite, ką tiksliai gausite. Kokios trukmės video medžiagą sumontuos? Ar reikia papildomai mokėt už vestuvių intro filmuką? Ar reikės papildomai mokėti už kiekvieną vestuvių filmo DVD kopiją? Kiek laiko montuos Jūsų vestuvių filmą?

4. Bendradarbiavimas

Labai patogu, kai operatorius dirba kartu su fotografu ne pirmą kartą. Jie jau žino vienas kito darbo stilių, netrukdo vienas kitam, neužlenda į kadrą ir pan.

Išsirinkti fotografą ir operatorių vestuvėms yra labai atsakinga užduotis. Vestuvės – šventė, kurios nepakartosi, ją reikia fiksuoti čia ir dabar, ir geriausiai kaip tik galima tai padaryti. Tikimės, kad mūsų patarimai padės Jums paieškose ir jūsų vestuvių fotografas ir vestuvių operatorius savo darbą atliks profesionaliai.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »