Dekoracijos vestuvėms, kurios žaviai atrodys nuotraukose

2017-02-12

Autorius: Fotogidas  http://www.fotogidas.lt/

 

Vestuvių fotografas 138

Vestuvės pelnytai laikomos viena gražiausių gyvenimo švenčių. Jaunavedžiai labai ilgai šiai dienai ruošiasi: planuoja, organizuoja, „skęsta“ darbų galybėje, o šventė pralekia lyg viena akimirka – nuostabi akimirka. O lieka prisiminimai – puiku, jeigu jie įamžinti kokybiškose nuotraukose. Šiuo atveju labai svarbus vestuvių fotografas ir aplinka, kurioje daromos nuotraukos. Šiandien rinkoje siūlomas platus asortimentas vestuvių dekoracijų, dėl kurių ir Jūsų šventės vieta, ir vestuvių nuotraukos atrodys neįprastai ir žavingai.

Kalbant apie dekoracijas vestuvėms ir fotografavimuisi, pirmiausia reikia paminėti pastaruoju metu dekoracijų populiarumo viršūnėje esančius pom poms burbulus. Jie gali būti įvairių dydžių, skirtingų spalvų – nuotraukose atrodo labai žavingai, šventės vietą daro arba žaismingą, jei burbulai spalvoti, arba labai skoningą ir elegantišką, jei pasirenkami pastelinių spalvų vienspalviai burbulai. Vestuvėms populiariausių yra balti ir kreminės spalvos pom poms burbulai.

Neįprasta, tačiau labai puikiai vestuvių nuotraukose atrodanti detalė – skėčiai. Jaunavedžių fotosesijai puikiai tiks balti, dailūs skėčiai arba vienas skėtis. Labai elegantiškai atrodo skėtis nėriniuotais krašteliais. O jei norite fotosesijos su draugais, žaismingų nuotraukų – pasirūpinkite įvairiaspalviais skėčiais. Puikiu sprendimu gali būti popieriniai skėčiai – fotografas pasirūpins, kad nuotraukose jie atrodytų labai žavingai.

Galite įrengti specialiai fotosesijai skirtą vietą ir sukurti joje tam tikrą atmosferą ar stilių. Vienas populiariausių stilių vestuvių fotosesijai – romantiškasis provanso stilius. Jį sukurti padės tokie elementai kaip džiovintos levandų šakelės, senovinė žvakidė, sendintos kėdės ar suoliukas ir pan. Galite tokioje aplinkoje sukurti mažą siužetą, o vestuvių fotografas jį įamžins. Suvaidinkite pasimatymą, pasiruošimą kelionei (tam panaudokite provanso stiliui puikiai tinkantį seną lagaminą) ir kt.

Balionai – neblėstančio populiarumo dekoracija, tinkanti bene kiekvienai šventei. Jei norite žaismingų nuotraukų – pasirūpinkite spalvotais įvairių formų balionais, sukurkite iš jų dailią arką ar kitas formas. Jei norite subtilių, elegancija alsuojančių nuotraukų – pasirinkite vienspalvius arba dviejų spalvų derinius. Iš vienspalvių puikiai tiks balti bei kreminiai. Jei derinsite dvi spalvas – derinkite baltą su kokia ryškia spalva, pavyzdžiui, mėlyna. Pastarąją spalvą pasirinkite atsižvelgdami į bendrą vestuvių koncepciją, savo aprangą ir detales.

Vestuvių fotografas 139

Įvairios dekoravimui skirtos girliandos nuotraukoms suteiks originalų foną. Girliandų asortimentas rinkoje tikrai gausus, o jei norite, jų nesunkiai galite pasigaminti ir patys. Girliandas galite tiesiog pakabinti, taip pat galite iš jų sukurti širmą. Ypač įspūdingai girliandos atrodo gamtoje. Tik labai svarbu „neperspausti“ ir neprikabinti girliandų per daug ir tarpusavyje nederančių – tai būtų neskoninga.

Planuojant dekoracijas vestuvių nuotraukoms tikslinga iš anksto pasikonsultuoti su profesionaliu fotografu, kuris rūpinsis Jūsų šventės akimirkų įamžinimu. Fotografas vestuvėms patars, kokios dekoracijos puikiai atrodys fotografijose, o kurių galbūt rinktis bederėtų, taip pat pasiūlys savo idėjų.

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »