Senovinio laivo nuoma iškyloms iš Nidos

2017-04-12

Autorius: Organizuokim.lt 

Laivo nuoma Nidoje

 

Neringa – unikalus kraštovaizdis ir kultūros paveldas. Čia iš viso pasaulio žmonės atvyksta ramiam ir subalansuotam poilsiui. Prie unikalaus kraštovaizdžio fono labai dera įvairių laivų ir laivelių siluetai. Vieno laivelio unikali išvaizda tikrai verčia atkreipti į save dėmesį. Tai senovinė motorinė jachta „Lillan“.

Šis laivelis, su linksmai nusiteikusiu kapitonu, laukia Jūsų Nidos prieplaukoje. Senovinė motorinė jachta puikiai tinka ne tik romantiškam pasiplaukiojimui po Kuršių marias, bet ir nedidelėje draugų kompanijoje atšvęsti šventes, ar maloniai nustebinti iš kitų šalių atvykusius svečius.

„Lillan“ - tai senovinė, 8 vietų, Švediška motorinė jachta. Pilnai restauruota išsaugojant originalią jos konstrukciją ir formą. Laivo interjeras autentiškas – Švediškas maumedis, raudonmedis, tikas.

 

Tai ką gi siūlo mums „Lillan“ kapitonas Arūnas Bartkevičius?

 

Nidos didžiosios kopos

 KELIONĖ PRIE DIDŽIOSIOS KOPOS

Kelionės trukmė 1 valanda

Nida - Didžioji kopa - Nida

Plaukiant jachta šiuo maršrutu galėsite grožėtis unikalia Kuršių Nerijos gamta ir viena įspūdingiausių kopų - Didžiąja kopa (arba Sklandytojų kopa), ilgą laiką buvusia pačia aukščiausia kopa Kuršių nerijoje. Jos aukštis siekė 70 metrų, šiai dienai besiekia vos 50 metrų.Norint išsaugoti šį gamtos stebuklą buvo uždrausta ja vaikščioti, taigi vienintelė galimybė ją stebėti yra nuo vandens.

Taip pat pasieksime ES ir Rusijos (Kaliningrado srities) sieną, grožėsimės Nidos panorama iš marių! Grobšto gamtos rezervato plotas - 183 ha. Jis yra tarp Parnidžio kraštovaizdžio draustinio ir valstybinės sienos su Rusijos . Čia gyvena i Lietuvos Raudonąją knygą įrašytas jūrinis erelis - vienas rečiausių paukščių kurio išskleistų sparnų plotis gali siekti iki 2,5 metro.

Palydėkite saulę plaukiodami palei Nidos pakrantę, Parnidžio ir Didžiąją kopas.

 

 

Kelionė prie Mirusių kopų

 KELIONĖ PRIE MIRUSIŲ KOPŲ

Kelionės trukmė 6 valandos

Nida – Mirusios kopos – Nida

Tai pasiplaukiojimas po Kuršių marias, stebint plačiai atsiveriantį Kuršių nerijos kraštovaizdį su vėjų supustytomis smėlio kopomis, išskirtine augmenija, žvejų gyvenvietėmis.

Plaukdami Kuršių mariomis pasigrožėsime Nidos gyvenviete, Bulvikio ragu (plačiausia Kuršių Nerijos vieta), Preila, Vecekrugo kalnu, Pervalka, Pervalkos švyturiu, „Kuršių Nerijos dykuma “ - Mirusiomis kopomis.

Mirusios kopos – tai vienas įspūdingiausių Kuršių nerijos kraštovaizdžio elementų nusidriekęs tarp Pervalkos ir Juodkrantės. Oficialiai labiau vadinamas Pilkosiomis kopomis dėl jose vyraujančios augalijos spalvos. 

Sakoma, jog tai yra ilgiausios kopos Lietuvoje. Ir jos saugo vieną vieną liūdniausių Kuršių nerijos kaimų istorijų, mat tarp 1675 ir 1934 metų čia buvo užpustyti net 4 Naglių kaimai, kurie ir dabar dunkso giliai po čižuojančiu smėliu. Aukščiausios kopos – Vingkopė (51 m) ir Naglių kopa (53 m).

Norint išsaugoti šį gamtos stebuklą buvo uždrausta vaikščioti ja, taigi vienintelė galimybė – stebėti ją nuo vandens.

 

 

Parnydžio kopa. Saulės palydėjimas

 SAULĖS PALYDĖJIMAS KURŠIŲ MARIOSE

Kelionės trukmė 1 valanda

Saulės palydėjimas Kuršių mariose. Palydėkite saulę plaukiodami palei Nidos pakrantę, Parnidžio ir Didžiąją kopas ir grįžkime į naktinę Nidą. Pasijuskite nakties ir šešėlių magijos karalystėje.

 

NAKTINIS PLAUKIMAS KURŠIŲ MARIOSE

Kelionės trukmė 1 valanda

Naktinis pasiplaukiojimas Kuršių mariose. Tamsos apgaubta Nida Jums paliks neišdildomą įspudį ir Jūs pasijusite miražų ir šešėlių magijos sūkuryje. Ši kelionė - plaukimas naktį - tai egzotikos ir kažko neįprasto ieškančių žmonių svajonių įgyvendinimas, kuris Jus sugrąžins į vaikystę, kai kiekvienas naujas patyrimas Jums suteikdavo didelį džiugesį ir žavesį.

 

 

Šventinimas

KURŠIŲ MARIŲ PAŠVENTINIMO RITUALAS

Kelionės trukmė 1 valanda

Motorinė jachta is Nidos uosto išplauke 19.30 val. Kai ateina sutema ir artėja šešėlių metas, išsirengsime į kelionę jachta į Kuršių marias.

Kuršių mariose atliksime senovinį Vedinį pagoniška marių pašventinimo ritualą. Ir skambant iškilmingai giesmei atliksime Šventos ugnies apeigas. Kiekvienas keleivis į marias paleis svajonę su plaukiančiais dubenėliais, kuriuose degs žvakutė, sugalvos svajonę, kuri garantuotai išsipildys šventos ugnies pagalba. Šis ritualas tikrai Jums paliks neišdildomą įspūdį ir sudrebins Jūsų širdį.

Šventė Kuršių mariose galima tik esant palankiam orui!

 

 

Šturmų šviturys Ventės rage

KELIONĖ PRIE ŠTURMŲ ŠVYTURIO

Kelionės trukmė 6 valandos

Nida – Šturmų švyturys - Nida

Plaukimas jachta į „Šturmų švyturio“ restoraną viešbutį - restoranas yra prie Kuršių marių, buvusiame Kintų žvejybos uoste. Šis restoranas traukia ne tik nostalgiška Mažosios Lietuvos architektūra, originaliais kambarių interjerais bei unikalia virtuve ir kuria tai, kas pavyksta tik geriausiems: įspūdžius, prisiminimus ir trumpalaikį potyrį paverčia ryškia atžyma gyvenime, prie kurios norėsis grįžti ir grįžti. 

 

 

minges-kaimas-arba-mazoji-venecija

KELIONĖ Į MINGĖS KAIMĄ

Kelionės trukmė 6 valandos

Nida - Mingės kaimas - Nida

Nepamirštamos kelionės laivu į Mingės kaimą, dėl savo gražaus ir unikalaus gamtovaizdžio dar vadinamą „Lietuviškąja Venecija“, įsikūrusį Nemuno deltoje, kurio vienintelė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė – valtis.

Kaimas įsikūręs abiejuose Minijos upės krantuose, nors tilto šioje teritorije nėra. Kaimo pastatai išsidėstę abipus upės. Visų namų fasadai atgręžti į „gatvę“ – Minijos upę.

Dabar Mingės kaimas pamažėle atsigauna – jį lanko ne tik vietiniai gyventojai, bet ir turistai, atvykę iš kitų šalių. Kelionės metu grožėsitės plačiai atsiveriančiu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, gausia laukine Nemuno deltos augmenija bei paukščių įvairove.

 

 

Plaukiojimas jachta

 KELIONĖ PASIRINKTU MARŠRUTU

Artėja Jūsų vaikų ar Jūsų gimtadienis? Svarbi data darbe? Norite jaukiai ir prasmingai praleisti laiką su draugais? Ar tiesiog norite pabūti dviese, pasiklausyti vėjo šnabždesio ir bangų teliūskavimo į laivą. 

Tiesiog susisiekite su mumis - pagal Jūsų pageidavimus paruošime Jums individualią programą. 

  

Apie senovinę motorinę jachtą, kainos ir rezervacijai reikalingi kontaktai čia: "LILLAN"

  

Autorius: Organizuokim.lt 

 

Susiję pasiūlymai

Stovyklavietė "SAULĖTEKIS" Snaigyno g. 6 Kailinių k. Veisiejų sen. LT-67341 Lazdijų r., Alytaus aps. 15 km iki Lazdijų
Daugiau pasiūlymų »