Jūsų šventė ypatingoje kaimo turizmo sodyboje prie ežero

2017-05-29

Autorius: Organizuokim.lt 

 

Kaimo turizmo sodyba Virinta 5

          Planuojate savo vestuves, krikštynas, gimtadienį, giminės susitikimą ar kitą Jums svarbią šventę? O gal organizuojate konferenciją ar seminarą? Bet kokiu atveju, viena iš svarbiausių užduočių yra surasti vietą, kurioje būtų apie viską pagalvota ir visi jaustųsi jaukiai.

Norime Jums pristatyti vieną iš naujausių sodybų Molėtų rajone - „Virinta“. Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi pusiasalyje ant ežero Virintai kranto.

Ši vieta ištisus metus turi puikų privažiavimą, uždarą teritoriją, gerą apšvietimą, apie pusę kilometro pakrantės ir salą, esančią prieš sodybos langus.

Čia įrengti jaukūs vieno, dviejų ar trijų miegamųjų kambarių numeriai, didžioji dalis jų – su privačiais WC. Iš viso sodyboje yra net iki 120 miegamųjų vietų. Kiekviena miegama vieta paruošta švariu patalynės komplektu bei veido rankšluosčiu.

Įrengtos dvi pokylių – konferencijų salės, pro kurių langus atsiveria nuostabus ežero peizažas. Esant poreikiui, sodybos šeimininkai aprūpina konferencijoms reikalinga įranga.

Sodybos maitinimo spektras platus – nuo arbatos / kavos pertraukėlių iki šventinių vakarienių. Kiekvienas svečias gali pasirinkti pagal savo norus ir galimybes konkretų meniu. Norintys gali maistą gamintis patys: virtuvėje, lauko šašlykinėje ar židinyje ant grotelių.

 

Kaimo turizmo sodyba Virinta 7

Pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, WC, dušais bei terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra didžiulis, su apatine pakura kubilas (japoniška pirtis), talpinantis dešimtį solidžių vyriškių.

Taip pat įrengti paplūdimiai, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, keletas skirtingo tipo sūpynių, valčių prieplauka bei lieptai, pritaikyti pramogoms, žavingų akimirkų įamžinimui, vandens žibintų paleidimui bei poilsiui ir žvejybai.

Netoli sodybos ištisus metus lankytojus priima Etnokosmologijos muziejus ir astronomijos observatorija.

  

Kaimo turizmo sodyba Virinta 8

DIDYSIS NAMAS

Tai naujausias ir moderniausias sodybos “Virinta” namas, priimantis didžiausią kiekį svečių.

Antrame pastato aukšte įrengti miegamieji kambariai su privačiais WC. Patalpos atskirtos garsą sulaikančiomis durimis, kas užtikrina svečių poilsio kokybę.

Didžioji salė talpina: iki 200 asmenų furšetui, iki 120 – konferencijai, iki 150 – banketui.

Namą juosia dengta terasa, taip pat žavus tiltelis, kuris jau tapo tradicija mūsų svečių tarpe simbolizuoti vestuvinę tradiciją – nuotakos nešimą.

 

Kaimo turizmo sodyba Virinta 12MAŽASIS NAMAS

Tai dviejų aukštų namas, skirtas mažesniam kolektyvui – 6 kambariuose įrengtos 24 miegamos vietos.

Mažasis namas yra jaukus ir komfortabilus įvairiausiems renginiams ar šventėms.

Pirmame aukšte yra erdvi ir šviesi mažoji salė, turinti gamtinį dekorą – ežerą, atsiveriantį pro plačius salės langus. Mažoji salė – su šildomomis grindimis ir kondicionavimo sistema – šilta žiemą, vėsi vasarą.

Talpina: iki 60 asmenų furšetui, iki 45 – konferencijai, iki 40 – banketui.

Yra virtuvė, vidaus ir lauko židiniai, 2 erdvios, dengtos terasos su vaizdu į ežerą.

 

Kaimo turizmo sodyba Virinta 13

ŽVEJŲ NAMAS

Tai mažiausias sodybos namas – talpinantis kolektyvą iki 14 asmenų.

Svečius talpiname 3 kambariuose, kurie dalinasi vienu erdviu vonios kambariu.

Taip pat, viename iš kambarių yra įrengta mini virtuvė, patenkinanti minimalius sodybos svečių poreikius.

 

Plačiau apie kaimo turizmo sodybą "Virinta", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Virinta"

 

 

Autorius: Organizuokim.lt