Kur švęsti ir ilsėtis su vaikais? Sodyba „Vienkiemis“

2017-06-09

Autorius: Organizuokim.lt 

 

         Galvojate kur smagiai praleisti laiką su šeima, skaniai pavalgyti, o gal planuojate pobūvį? Ieškote išskirtinės nakvynės sau, o gal ypatingam svečiui? Norite pasikaitinti pirtyje, o gal pavakaroti skambant gyvai muzikai?

Pristatome Jums Kretingos rajone įsikūrusią sodybą „Vienkiemis“. Ši vieta puikiai pritaikyta pramogoms ir poilsiui su vaikais, vaikų ir suaugusių šventėms, dideliems pobūviams, konferencijoms, turistų grupėms bei pavieniams lankytojams.

 

Kaimo turizmo sodyba Vienkiemis 17

MAITINIMAS

Užsukus į „Vienkiemio“ karčemą svečių laukia pagal senovinius žemaičių receptus, karčemos gaspadinių, gaminami patiekalai bei europietiška virtuvė.

POBŪVIAI, ŠEIMOS ŠVENTĖS, KONFERENCIJOS

Karčemoje priimami užsakymai banketams, furšetams, seminarams, šeimos šventėms, pobūviams. Karčemoje galima surengti pokylį iki 300 žmonių.

Čia taip pat yra banketinė ir konferencijų salės, talpinančios 50 svečių. Įžengę į banketinę salę, papuoštą įstabiomis sienų freskomis su viduramžių medžioklės scenomis, nutapytomis pagal specialų užsakymą, lankytojai galės pasijusti patekę į išskirtinę bajorišką menę.

APGYVENDINIMAS

Sodyba „Vienkiemis“ apgyvendinimui Jums pasiūlys standartinius dviviečius kambarius, apartamentus, poilsio namelius ar net galimybę nakvoti autentiškoje 165-erių metų senumo klėtyje, kurioje įrengtas numeris su visais patogumais.  

 

Kaimo turizmo sodyba Vienkiemis 12PRAMOGOS

Svečiuojantis „Vienkiemyje“ galima ne tik pasistiprinti gardžiu maistu, užsisakyti nakvynę, surengti įvairias šventes, bet ir puikiai ilsėtis, nes sodyboje gausu įvairiausių pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Mėgstantiems aktyvų poilsį, „Vienkiemio“ kolektyvas siūlo pasivažinėti po apylinkes dviračiais bei išbandyti sportines jėgas dviejuose teniso kortuose. Ypač kaitriomis vasaros dienomis maloniai praleisite laiką plaukiodami upe vandens dviračiais bei valtimis.

Įspūdingą Akmenos gamtovaizdį galėsite pasigrožėti plaukdami plaustu – katamaranu. Kapitonas visus maloniai pasitiks, ir pasiūlęs po taurę šalto šampano, plukdys upe iki Kretingos pirties salos. Išgirsite įdomių Kretingos miesto istorijos fragmentų, praplauksite gražiausius upės lankstus, galėsite stebėti neįtikėtiną bebrų nardymą upės vandenyje...

Mažųjų lankytojų laukia mini zoologijos sodas, gausybė medinių sūpuoklių, čiuožyklų, žaidimų aikštelių su skulptūromis, įrengtų visoje sodybos teritorijoje. Vos perėję upę linguojančiu „Beždžionių“ tiltu vaikai ir tėveliai atsidurs tikrų tikriausiame „Nykštukų kaimelyje“. Čia galėsite ne tik žaisti, tačiau susipažinti ir su nykštukų gyvenimu: apsilankyti nykštukų namučiuose, medinėje jų miestelio bažnytėlėje, mokyklėlėje, nykštukų malūne ir net kepykloje! Kiekvieną savaitgalį (vasaros sezono metu) žavus klounas Bomas čia sukviečia vaikus išbandyti vikrumą ir laimėti daugybę prizų.

 

Kaimo turizmo sodyba Vienkiemis 11

 PIRTYS

Nuo seno pirtimis garsėjanti sodyba „Vienkiemis“ kviečia mėgstančius gerą pirties garą išbandyti net 4 pirtis:

  • Rusišką pirtis su įspūdingo dydžio akmeniu bei jacuzzi. Talpina iki 30 žmonių. Pirtis tinka įvairioms šventėms, romantiškiems vakarėliams ir kitiems renginiams.
  • Lietuviška - turkiška pirtis, jacuzzi. Talpina iki 15 žmonių. Šalia pirties yra pavėsinė ir lauko židinys.
  • Pirtis su baseinu. Talpina iki 20 žmonių. Yra garinė pirtis, baseinas, masažinės povandeninės srovės, kaskada, patalpa poilsiui, du persirengimo kambariai, du dušai ir WC.
  • Rąstinė pirtis, jacuzzi. Pasiilgote paprastumo ir autentikos? Tuomet kaip tik jums – rąstinė pirtis ant upės kranto, kurioje besivanodami pajusite tikrą senojo lietuviško kaimo maudynių dvasią. Talpina iki 30 žmonių. Šalia pirties yra pavėsinė, šašlykinė.

 

 "Vienkiemio" kolektyvas pasirūpins gera Jūsų nuotaika, skaniu maistu, maloniu aptarnavimu.

 Plačiau apie sodybą "Vienkiemis", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Vienkiemis"

 

Autorius: Organizuokim.lt 

Susiję pasiūlymai

Palanga, Šventoji, Nida, Juodkrantė, Svencelė, Dreverna, Palanga
Daugiau pasiūlymų »