Kokiomis unikaliomis pramogomis vilioja Anykščiai?

2017-07-12

Autorius: Organizuokim.lt  

 

          Anykščiai – abipus šventosios upės slėnio įsikūręs Aukštaitijos miestelis šiaurės rytų Lietuvoje. Vienintelis Lietuvos miestas, pro kurį siauruoju geležinkeliu vis dar juda traukiniai XIX a. čia nutiestais bėgiais. Tai vieta, kurioje stūkso gamtos, mitologijos ir istorijos paminklas, vienas didžiausių Lietuvos riedulių - Puntuko akmuo.

Anykščiai puikiai pritaikę gamtos ir istorijos dovanas vilioja turistus savo unikaliomis pramogomis visais metų laikais. Čia daugybė nuostabių vietų kurias verta aplankyti: jau minėtą Puntuko akmenį, Siauruko muziejų, Šeimyniškėlių piliakalnį, Arklio muziejų, Medžių lajų taką, Labirintų parką, Apverstą namą, Kalitos kalną ir t.t.

Trumpai šiame straipsnyje išskiriame vieną iš pačių aktyviausių pramogų Anykščiuose - Kalitos kalną.

 

Kalitos kalnas Aktyvios pramogos Anykščiuose 1

         Anykščių mieste esantis Kalitos kalnas – puiki vieta įvairaus amžiaus žmonėms, šeimai ar draugų būriui aktyviai praleisti laisvalaikį. Pramogų ir sporto centras “Kalita” siūlo aktyvių pramogų pasirinkimą ir žiemą, ir vasarą.

 

VASAROS PRAMOGOS

Rogučių trasa – tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje. Atrakcionas vilioja nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Rogutės veikia visus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplinas ir kilpa.

Kalitos salto – tai būdas riedėti nuo kalno kitaip! Atrakcionas skirtas ekstremalių pojūčių ir naujovių mėgėjams! Rato formos atrakcionas Jus kūlversčiais nuridens nuo kalno žemyn – žemė – dangus – žemė… Vėjas… Saulė… Gamta… Adrenalinas ir linksmybės!

 

Kalitos kalnas aktyvios pramogos Anykščiuose 2

 

ŽIEMOS PRAMOGOS

Kalnų slidinėjimas - šaltuoju metų laiku ant Kalitos kalno galima gėrėtis nuostabiu gamtos vaizdu arba slidinėti. Žiemą čia paruošiamos 4 skirtingo sudėtingumo trasos, kurių ilgis svyruoja nuo 200 iki 400 metrų. Į kalną kelia 5 keltuvai, vaikai ir pradedantieji keliami atskiru keltuvu.

Parke dirba profesionalūs instruktoriai, kurie padeda įvairaus amžiaus pradedantiesiems slidininkams, veikia slidinėjimo įrangos nuoma, lankytojų centre yra galimybė pailsėti ir sušilti.

 

 Plačiau apie pramogų ir sporto centrą “Kalita”, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Kalitos kalnas"

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »