Jūsų šventė kaimo turizmo sodyboje ant Meduvio ežero kranto

2017-08-04

Autorius: Organizuokim.lt 

       

Jazzhotel kaimo turizmo sodyba 10           Planuojantiems atšvęsti vestuvių pokylį, žaismingą mergvakarį ar bernvakarį, gimtadienio šventę ar įmonės susitikimą, pristatome nuostabios gamtos apsuptyje, ant Meduvio ežero kranto įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Jazzhotel“. Čia Jūsų laukia erdvi renginių salė, viešbutis, originali dūminė pirtis, vandens kubilas, šaudymas iš lanko, pasiplaukiojimas vandens dviračiais ir kitos pramogos.

Jazzhotel sodyba yra įsikūrusi maždaug 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, Trakų rajone. Iš vienos pusės ją supa Dzūkijos pušynas, o iš kitos – Meduvio ežeras. Sodybos teritoriją apima net 200 metrų besitęsianti, nuošali ežero pakrantė, toli nuo pašalinių akių dėmesio.   

 

Erdvi renginių salė

„Jazzhotel“ renginių salės nuoma – tai puikus pasirinkimas Jūsų renginiams ir pokyliams. Čia, kaip ir džiaze – galimos įvairios improvizacijos – gali būti organizuojami tiek oficialūs priėmimai, seminarai, konferencijos, tiek proginiai vakarai, vestuvės, gimtadieniai ar kitos asmeninės šventės.

jazzhotel kaimo turizmo sodyba 13Erdvi, gerai apšviesta renginių salė įrengta ant Meduvio ežero kranto. Jūsų pramogoms bei komfortui šalia renginių salės yra aikštelė su lauko baldais, todėl, esant geram orui, šventę visuomet galite perkelti į lauką. Erdvios lauko palapinės - pavėsinės apsaugos nuo netikėto vasariško lietaus ar kaitrių saulės spindulių, o gražiai sutvarkyta aplinka ir greta tyvuliuojantis ežeras pamalonins kiekvieno akį.

Savo planuojamai šventei galite rinktis išilginius arba apvalius stalus. Už stalų gali susėsti iki 80 žmonių. Furšetų metu „Jazzhotel“ renginių salėje gali būti iki 150 žmonių.

Svečiai gali naudotis karaoke bei savarankiškai pasirinkit muziką. Kartu su renginių salės nuoma gali būti nuomojama garso aparatūra, profesionali apšvietimo įranga ir DJI4 Phantom dronas Jūsų šventės filmavimui.

 

Nakvynė „Jazzhotel“ sodyboje

Jei šventė kiek užsitęsė, visos dainos jau sudainuotos, sušokti visi šokiai – metas pasirūpinti poilsiu. Sodyboje esančiuose išskirtinio interjero kambariuose rasite puikias sąlygas apgyvendinti iki 40 svečių. Tai naujai įrengti kambariai su visais patogumais, pro kurių langus atsiveria kvapą gniaužiantis Meduvio ežero peizažas, galima stebėti vandens paukščius, bebrus.

Jazzhote kaimo turizmo sodyba 11

Išskirtinėmis progomis viskas, kas geriausia priklauso Jums. Liukso klasės numeryje Jūsų laukia ištaigingas muzikinis dušas ypatingoms maudynėms bei gundanti plati lova. Viešbučio erdves puošia reti, klasikinio stiliaus baldai bei masyvus židinys. Čia komfortas dera su ypatinga prabanga ir modernumu.

 

Pirtis ir vandens kubilas

Šalia viešbučio, ant ežero kranto įrengta originali dūminė pirtis. Ji įrengta pagal specialų dizainerio projektą ir stebina išmone. Solidus prie žemės prigludęs jos siluetas natūraliai susilieja su aplinka. Masyvi atvirų akmenų pirmykštė krosnis alsuoja malonia kaitra. Masyvaus medžio plautai išdėstyti patogiausiose vietose.

Jei norisi tiesiog pabūti jaukiai ar kartu su draugų kompanija pasikaitinti pirtelėje bei atšvęsti linksmą vakarėlį – pirties nuoma yra idealus variantas. Jaukus, nedidelis, natūralaus medžio namelis, prie pat Meduvio ežero, suteiks papildomo šarmo bet kuriai šventei. Taip pat yra galimybė išsinuomoti ir vandens kubilą, kurio teikiamais malonumais galėsite lepintis bet kokiu oru!

Kiekvieną, pravėrusį pirties duris, pasitinka pirmykštė atvirų akmenų krosnis, alsuojanti malonia kaitra. Garas ateina palengva, didelis garinės tūris jį aromatizuoja, kol galiausiai pajuntamas švelnus, atpalaiduojantis karštis. Atgaukite jėgas po pirties pasiplaukiodami gaivinančiame Meduvio ežere.

Jazzhotel pirtis 14

Pirtininko paslaugos - jei Jums patinka gera pirtis, kviečiame praleisti įsimintiną vakarą „Jazzhotel“ dūminėje pirtyje. Jūsų apsilankymą gali paįvairinti profesionalus pėrimas vantomis bei paties šeimininko atliekamos masažo procedūros. Profesionalus pirtininkas supažindins Jus su pirčių ypatumais ir suteiks galimybę pasimėgauti įvairiomis gydomosiomis procedūromis – šveitimu, vanojimu, masažu.

Vandens kubilas - besimaudant kubile galima kvėpuoti grynu oru, gėrėtis natūraliu gamtos grožiu ir ramiai šnekučiuotis. Kubilas suvienija visus jame esančius ir tampa privačia erdve neformaliems pokalbiams. Dėl šios priežasties, tai puiki pramoga tiek bičiulių kompanijai, tiek verslo partneriams, kurie čia gali vystyti svarbias diskusijas nesilaikydami susirinkimo protokolo.

Vandens kubilas gali būti nuomojamas kartu su originalia „Jazzhotel“ dūmine pirtimi. Šios vieną kitą papildančios pramogos gali tapti ypatingo vakaro plano dalimi, kuri suteiks papildomo šarmo bet kuriam susitikimui. Gimtadienio, mergvakario, bernvakario ar kitų švenčių metu kubilas maloniai pradžiugins svečius, suteiks progą smagiai papramogauti ir gerai praleisti laiką.

Žiemą, pavasarį, vasarą, rudenį – bet kuriuo metų laiku – nėra nieko smagiau, nei pasinerti į garuojantį karšto vandens ar maloniai vėsinantį vėsaus vandens kubilą. Dar smagiau kubilu naudotis nuostabios „Jazzhotel“ gamtos apsuptyje, po atviru dangumi.  

 

Plačiau apie kaimo turizmo sodybą "Jazzhotel", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia:  "Jazzhotel"