Edukacija ir žaidimai vaikų gimtadienio šventėje Kėdainių r.

2017-08-08

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Kavinė viešbutis Raganė 2           Artėja vaiko gimtadienis? Galvojate ką originalaus sugalvojus, kad šventinė diena užsipildytu vaikų šypsenomis ir juoku? Nėra problema vaiko gimtadienio dieną atvykti į Kėdainių rajoną? Jei į pateiktus klausimus atsakėte „TAIP“, tai šio straipsnio informacija yra skirta būtent Jums.

Vos 9 km nuo Kėdainių, Sirutiškėse yra įsikūrusi kavinė – viešbutis „Raganė“. Šioje vietoje Jūsų laukia viešbutis, kavinė, Lietuvos amatininkų rankomis sukurtų gaminių parduotuvė, rankų darbo virtinukų degustacijos, vaikų pramogų kambarys, edukacinės programos, pirtis ir 50 vietų pokylių salė puikiai tinkanti Jūsų šventei ar konferencijai. Plačiau apie visas „Raganė“ teikiamas paslaugas rasite čia - „Raganė“.

 

Raganė vaikų žaidimų kambarys 11Tai kodėl šioje vietoje verta švęsti vaikų gimtadienius?

“Raganės” vaikų pramogų kambarys – tai žaidimų erdvė, kurioje linksmai ir aktyviai leidžiamas laisvalaikis, švenčiami vaikų gimtadieniai, krikštynos, jubiliejai bei kitos šeimos šventės. Čia gausu ne tik žaislų, bet ir edukacinių priemonių, skirtų Jūsų vaiko lavėjimui, ugdymui, jį supančios aplinkos pažinimui. Erdviame “Raganės” vaikų pramogų kambaryje yra įrengta žaidimų aikštelė su įvairiomis čiuožyklomis, batutu, kamuoliukų baseinu ir kliūčių ruožu, kurioje vienu metu gali linksmai šėlti iki 20 vaikų.

„Raganė“ rūpinasi, kad šeima kuo daugiau laiko praleistu drauge, todėl šiame žaidimų kambaryje įrengė ir poilsio zoną tėveliams. Pasirūpino, kad Jūs, stebėdami linksmai žaidžiančius savo vaikus, galėtumėte pasimėgauti gardžia kava ar kvapnia žolelių arbata, paskanauti įvairių, “Raganėje” pagamintų desertų bei užkandžių.

Jeigu pageidausite paįvairinti šventę – Jums pasiūlys animatoriaus (personažo) programą. Jis padės apjungti visus bendrai veiklai, nuotaikingais žaidimais ir kita vaikams įdomia veikla sukurs linksmą, ypatingą šventės nuotaiką.

Žaidimų kambarys rezervuojamas asmeniškai Jums – kiti lankytojai Jūsų šventės nesutrukdys!

Vis dar abejojate? Atvykite ir įsitikinkite patys, kad „Raganės“ vaikų pramogų kambaryje Jums ir Jūsų vaikams tikrai patiks!

 

PAGRANDUKO VIRTUVĖLĖ Edukacinis gimtadienis

Vaiko gimtadienis – tai graži, ypatinga, linksma ir neužmirštama šventė. Mažieji verti tik pačių šilčiausių jausmų, nuostabiausių emocijų ir neblėstančių atsiminimų iš vaikystės. „Raganės“ edukacinis gimtadienis – tai ypatinga kūrybinė šventė visiems susirinkusiems.

Vaikai „Pagranduko virtuvėlėje“ išgirs Pagranduko arba Virtinuko istoriją. Pamatys kaip ir iš ko jie yra gaminami, patys dalyvaus gamybos bei kepimo procese. Po beveik dvi valandas truksiančio „darbo“ virtuvėlėje bei po šventinio stalo serviravimo, Jūsų vaikai vaišins Jus ir savo svečius pačių rankomis pagamintais gaminiais ir taip visi kartu linksmai tęsite gimtadienio šventę!

Šauniai „Pagranduko virtuvėlėje“ padirbėję ir pasivaišinę vaikai galės linksmai išsišėlti vaikų pramogų kambaryje, taip užbaigdami savo nepaprastą šventę.

EDUKACINIO GIMTADIENIO „PAGRANDUKO VIRTUVĖLĖJE“ PROGRAMA:

Raganės edukacinis vaikų gimtadienis 4

 1. Pagranduko pasaka, jo kepimas ir dekoravimas
 2. Pietų patiekalo gamyba (pasirenkama: Bobutės virtinukai / Dieduko pica / Kiškio varškėtukai)
 3. Šventinio stalo serviravimas, puošimas
 4. Vyriausiojo virėjo diplomas
 5. Vaikų pramogų kambarys
 6. Gėrimai (kompotas / stalo vanduo)

EDUKACINIO GIMTADIENIO „MES IŠKEPSIM PAGRANDUKĄ…“PROGRAMA:

 1. Pagranduko pasaka ir Virtinuko kilmės istorija
 2. Pagranduko kepimas ir dekoravimas
 3. Virtinukų gamyba
 4. Linksmoji viktorina, saldūs prizai
 5. Gėrimai (kompotas /stalo vanduo)

Plačiau apie kavinę - viešbutį "Raganė", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Raganė"