Vaiko gimtadienio šventė vasaros pramogų parke „Liepkalnis“

2017-08-12

Autorius: Organizuokim.lt  

 

Vasaros pramogų parkas Vilniuje vaiko gimtadieniui 1           Vaikams vasara - tai laisvės ir ilgų valandų dūkimo lauke laikas. Bent jau taip būdavo iki išpopuliarėjant kompiuteriniams žaidimams :) . Tiesa ta, kad ne kiekvieną dabar vaiką lengva sudominti įprastomis kiemo pramogomis. Todėl džiugina, kad Lietuvoje sparčiai populiarėja vasaros pramogų parkai visai šeimai kaip „Liepkalnis“.

„Liepkalnis“ - kalnas Vilniuje (Minsko pl. 2) aprūpintas unikaliomis pramogomis Jūsų laisvalaikiui ir šventėms. Jei Jūsų vaiko gimtadienis vasarą ir norite aktyvios, teigiamų emocijų, nedingstančių šypsenų dienos – vasaros pramogų parkas „Liepkalnis“ neabejotinai turi būti Jūsų svarstytinų vietų sąraše.

Čia vaikų laukia:

Linksmieji nusileidimai (Tubingas) – vaikams nuo 3 metų amžiaus, galim čiuožti kartu su vienu iš tėvų. Tai saugūs, vieni iš daugiausiai teigiamų emocijų suteikiantys banguotieji nusileidimai. Tai dvi trasos su pasikėlimais ir nusileidimais, kurios nepaliaujamai vilioja suktis, kilti, leistis ir juoktis.

vasaros pramogų parkas Vilniuje vaiko gimtadienis 8Vasaros kalnų rogutės – nuo 7 metų amžiaus, jaunesni važiuoja kartu su vienu iš tėvų. Tai vienintelė tokia pramoga Vilniuje, kuri skirta išsiilgusiems adrenalino, teigiamų emocijų ir greičio. „Liepkalnyje“ įrengtos dvi vasaros rogučių trasos, kurių ilgis apie 350 metrų. Leisdamiesi žemyn mėgausitės skriejančiomis akimirkomis ir šalia atsiveriančio „Pavilnių“ regioninio parko žaluma.

Batutų tramplynai – puiki pramoga tiek mažiesiems norintiems pašokti iki debesų, tiek ir didesniems, kurių tikslas išmokti naujų triukų ar tiesiog nuotaikingai praleisti laiką. Diržai bei standžios gumos padeda užtikrinti šokinėjančių saugumą. Rekomenduojama asmenims nuo 4 metų amžiaus.

Pripučiamos pilys ir vaikų kambarys – vaikams nuo 2 metų amžiaus. Teritorija, skirta mažiausiems Liepkalnio lankytojams. Būkite tikri: jūsų mažieji draugai čia tikrai nenuobodžiaus! Burbuliukų baseinas, mini batutas, čiuožykla, virviniai tilteliai, spiraliniai nusileidimai – nuotykių ir atradimų pakaks visai dienai!

vasaros pramogų parkas Vilniuje vaiko gimtadienis 4Karstynių parkas – nuo 5 metų amžiaus. Dvi skirtingo sudėtingumo trasos su per 30 skirtingų kliūčių, kurios yra skirtos pradedantiesiems bei labiau pažengusiems laipiotojams. Norint įveikti šias trasas atskiras fizinis pasiruošimas nėra būtinas – pakaks noro ir šiek tiek užsispyrimo! Liepkalnio karstynių trasos ypatingos tuom, kad jos yra visiškai saugios - vietoj įprastų karabinų yra naudojama šveicariška nepertraukiama karabinų sistema, kurios nereikia perkabinti ar perkelti į kitą karstynių vietą. Tai leidžia kiekvienam lankytojui koncentruotis tik į teigiamus įspūdžius ir nepamirštamus nuotykius!

Kalnų paspirtukai – nuo 8 metų amžiaus. Puiki atrakcija trokštantiems kažko naujo ir neišbandyto! Liepkalnis - puiki vieta norintiems skrieti žemyn vingiuotais keliukais. Masyvūs paspirtuko ratai amortizuos kelio nelygumus, įtaisyti diskiniai stabdžiai padės operatyviai reaguoti, o kartu išduodamas šalmas užtikrins kiekvieno saugumą. Paspirtuką galima naudoti pažymėtuose keliuose, o pasikelti į kalną - nurodytu keltuvu.

vasaros pramogų parkas Vilniuje vaiko gimtadienis 6

 

Kas įeina į Gimtadienio šventės Liepkalnyje paketą?

  • 3val. nelimituotų aukščiau išvardintų pramogų;
  • Liepkalnio darbuotojo organizuotas visos grupės įvadas, supažindinimas su taisyklėmis, palyda-pagalba pasirenkant pramogą, patarimai ir paskatinimai pramogaujant;
  • Nemokamas pramogavimas vaikui, kurio gimtadienis yra švenčiamas;
  • Liepkalnio dovana gimtadienininkui. 3val. slidinėjimo bilietas su pageidaujama įranga (slidėmis arba snieglente) žiemos sezono metu.

 

vasaros pramogų parkas Vilniuje vaiko gimtadienis 9

Yra galimybė, kad kai kuriose atrakcijose vaikui gali prireikti suaugusiojo, kad galėtų pasinaudoti pramoga. Suaugusio asmens nusileidimas linksmaisiais kalneliais (tubingu) ar rogutėmis nieko papildomai nekainuoja.

Maistą galėsite užsisakyti Liepkalnio kavinėje. Čia ruošiamos gardžios picos ir traškūs grill patiekalai. Liepkalnis - puiki vieta atsipūsti po dienos darbų ar smagiai ir turiningai praleisti laiką su šeima, o Liepkalnio kavinės darbuotojai pasiruošę palepinti jus gardžiais patiekalais ir gaiviais gėrimais.

 

Plačiau apie vasaros pramogų parką "Liepkalnis", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia:  "Liepkalnis"

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »