Vaiko gimtadienis su Dinozaurais ant prekybos centro stogo

2017-08-17

Autorius: Organizuokim.lt   

 

Kiekvieno iš mūsų vaikas Kalėdų senelio ir savo gimtadienio laukia kaip stebuklo. Tenka gerai pagalvoti kaip tą stebuklą įgyvendinti, kad pamatyti nuoširdžią vaiko nuostabą ir nedingstančią šypseną.

vaiko gimtadienio šventė su dinozaurais 3

Norime su Jumis pasidalinti puikia vaiko gimtadienio šventimo idėja, kurios jau pavadinimas skamba kaip stebuklas - „Vaiko gimtadienis su Dinozaurais ant prekybos centro stogo“.

Kalbame apie dinozaurų parką Vilniuje „DINO.LT OZAS“. Šis parkas yra įsikūręs ant prekybos ir pramogų centro OZAS stogo. Tai pirmasis ir vienintelis Baltijos šalyse ant pastato stogo įrengtas dinozaurų parkas, kuriame lankytojai gali išvysti apie 40 judančių ir riaumojančių natūralaus dydžio dinozaurų. 

Dinozaurų parke „DINO.LT Ozas“ mažųjų džiaugsmui yra vaikų žaidimų aikštelė, batutai, gimtadienių nameliai, klaidusis labirintas, spalvingieji riedamobiliai ir t.t. O žaismingieji animatoriai nupieš linksmiausius personažus ant vaikų veidukų ar išmokys paslaptingo balionų lankstymo meno.

Tai nuotykių parkas visai šeimai, todėl čia verta atvykti ne tik kai švenčiate gimtadienį, bet ir norint smagiai praleisti laisvalaikį kartu su šeima. Paleontologė plačiau papasakos apie dinozaurų gyvenimo įpročius bei kodėl jie išnyko.

Pailsėti nuo pramogų galėsite suvenyrų, kavos ir ledų namelyje. Čia rasite vieną skaniausių kavų Vilniuje, platų ledų pasirinkimą, didžiausias cukraus vatos porcijas ir žaismingus suvenyrus prisiminimui.

 

VAIKO GIMTADIENIO ŠVENTĖ

DINO.LT parkas OZAS kviečia švęsti teminius vaikų gimtadienius. Jums tik reikės išsirinkti vieną iš penkių gimtadienio programų ir parko kolektyvas programą pritaikys pagal Jūsų vaiko amžių ir Jūsų pageidavimus. Į gimtadienio kainą įskaičiuota:

vaiko gimtadienio šventė su dinozaurais 5

  • DINO.LT parko bilietas, kuris suteikia galimybę visą dieną ir neribotai naudotis parko pramogomis;
  • Pasirinkta programa ir animatorius. Trukmė iki 1 val. (priklauso nuo vaikų amžiaus ir noro linksmintis).
  • Vaikų skaičius ir amžius: neribojamas.
  • Maitinimas: Galite užkandžius atsinešti patys ar užsisakyti iš PPC Ozas esančių kavinių.

Teminiui gimtadieniui siūlomi animatoriai: grakščioji boružė, stiprusis supermenas, peliukė Minė, gražuolė princesė, žmogus voras, paslaptingasis indėnas, tikrų tikriausias kareivis, plėšikiškas piratas, vėžliukas nindzė.

 

GIMTADIENIO PROGRAMOS:

Paslėpto lobio paieška - nebūtina būti piratu, kad galėtum pasinerti į lobio paieškas. Vieną lobį yra paslėpę ir dinozaurai! Būtent jie duos užuominas kur reikia ieškoti. Bet nesitikėkite, kad lobio paieškos bus paprastos! Dinozaurai taip paprastai paslapčių neišduoda, reikia ne tik kreiptis į tinkamą dinozaurą, bet ir atsakyti į užduodamus klausimus bei vykdyti palieptas užduotis.

DINO.LT parko gynėjas - ne visi dinozaurai tokie drąsūs kaip T-Reksas. Karts nuo karto juos reikia apginti nuo piktų plėšikų ar kitų blogių. Todėl DINO.LT parkui OZAS reikalingas herojus, kuris apgintų dinozaurus. Tam reikia akylumo, greitumo bei drąsos! Praėjus super herojaus mokymus, naujiesiems didvyriams iš tiesų reikia apsaugoti dinozaurus nuo blogių!

vaiko gimtadienio šventė su dinozaurais 6

Čiabuvių šokiai - dinozaurai labai permainingi gyvūnai ir kartais tampa pikti. Todėl reikia mokėti vietinių čiabuvių šokį, kuris nuramina riaumojančius dinozaurus ir paverčia juos mielais augintiniais. Kaip ir tikram čiabuviui, reikės išsipiešti veidus čiabuvių tradicinėmis spalvomis, bei pakrutinti rankytes, kojytes bei subiniukus, kad būtų tinkamai sušoktas dinozaurų nuraminimo šokis.

Dinozauriški kariniai mokymai - kaip visi žino, T-Reksas laikomas visų dinozaurų vadu. O koks vadas be komandos? Norint pakliūti į T-Rekso komandą, būtinai reikia pereiti jo paruoštus karinius mokymus. Tik dinozaurai šiek tiek kitaip supranta tą "kariškumą". Pagal aštriadantį, tikras dinozaurų karys turi mokėti maskuotis, garsiai riaumoti bei greitai bėgti. Po tokių mokymų gaunamas ir dinozauriškų karinių mokymų diplomas!

Burbulų karalystė - ar teko pabūti burbuliandijoje? Tai šalis, kur muilo burbulai svarbiausi! Kiekvienas burbuliandijos gyventojas ir svečias turi mokėti pūsti burbulus. Burbulų karalystės pasiuntinys papasakos, kaip atsirado muilo burbulai bei pamokys kaip reikia pūsti milžiniškus muilo burbulus. Tapus pilnaverčiais burbulų žemės gyventojais, metas išrinkti naują Princesę Burbulinę arba Princą Burbulinį.

Plačiau apie dinozaurų parką "DINO.LT OZAS", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: DINO.LT OZAS

 

 

Susiję pasiūlymai

Daugiau pasiūlymų »