Keramikos užsiėmimai ir kūrybiniai vaikų gimtadieniai Vilniuje

2017-08-28

Autorius: Organizuokim.lt 

 

ADI keramikos studija Vilnius logoNorite pažinti keramikos amatą ir meną? O gal atitrūkimui nuo kasdienės rutinos ieškote erdvės, kurioje būtų gera kurti, lipdyti, bendrauti? Ieškote originalios vietos kur švęsti vaiko gimtadienį? O gal Jūsų vaikas rodo susidomėjimą menu ir Jūs norite vaikui leisti atsiskleisti lankant keramikos būrelį?

Jei perskaitę klausimus bent į vieną atsakėte sau „Taip“, tai šio straipsnio informacija yra skirta kaip tik Jums. Pristatome „ADI Keramikos Studiją“, kurios komanda pasitelkusi per daugelį metų sukauptą patirtį ir jaunatvišką entuziazmą, Jus kviečia mokytis keramikos, turiningai leisti savo laisvą laiką iš švęsti vaiko gimtadienį ar mergvakarį. Tai vieta, kurioje Jūsų idėjos gali virsti realybe.

„ADI Keramikos Studijoje“ laukiami visi jaučiantys norą kurti – tiek niekada nelaikę molio rankose, tiek jau išmanantys keramikos subtilybes.

 

Edukacija ir vaiko gimtadienis keramikos studijoje 21

 Vaiko gimtadienis ,,Lipdome svajonę"

Švęskite vaikų gimtadienius kūrybingai - ,,ADI Keramikos studijoje". Visi kartu, šventės dalyviai, vaikai ir jų tėveliai turės progą nusilipdyti sau ir jubiliatui mielų dovanėlių. Šventės metu spėsite ne tik sukurti šį tą nuostabaus, bet ir smagiai praleisti laiką.

Keramika - tai meno šaka, kurią išbandyti gali kiekvienas. Net ir mažiausi dalyviai puikiai sukoncentruoja dėmesį ir sukuria originalius, įkvepiančius darbelius. Visi darbeliai atiduodami šventės dalyviams.

Dalyviams paruošiamas atskiras stalelis vaišėms. Atsineštinių vaišių ir gėrimų neriboja ir dar arbata bei kava vaišina.

Trukmė: kūrybinė dalis 1,5val., papildomas laikas vaišėms - 30min.  

 

Keramikos būrelis vaikams

Kiekvieno užsiėmimo metu vaikams pateikiama teorinė ir praktinė medžiaga susijusi su tyrinėjama tema. Užsiėmimai orientuoti į individualų vaikų meninių gebėjimų ugdymą, tarpusavio bendravimą. Užsiėmimus veda kompetentingos mokytojos.

Keramikos užsiėmimia suaugusiems 6

Užsiėmimai vyksta 1 val. 30 min., 4 kartus per mėnesį. Užsiėmimų eiga:

  • 20 min. užsiėmimo skiriama supažindinti su keramikos specialybe ir jos istorija, pristatoma temos teorinė medžiaga, praktinio darbo tema bei eiga. Aptariami sukurti darbai, diskutuojama.
  • Likęs laikas skirtas praktiniams darbams ir eksperimentams.
  • Likus 10 min. iki užsiėmimo pabaigos privaloma sutvarkyti darbo vietą, nuplauti ir sudėti į reikiamas vietas darbo įrankius.

Kiekvienas vaikas yra originalus kūrėjas, o vienas iš būdų išlaisvinti savo kūrybines galias – lipdymas iš molio. Šis senovę menantis keramikos amatas yra puikus būdas vaiko saviraiškai atsiskleisti.

Užsiėmimai orientuoti į individualų vaikų meninių gebėjimų ugdymą. Keramikos užsiėmimų metu skatinama vaiko fantazija, lavinami lytėjimo ir regėjimo pojūčiai, pastabumas, plėtojamas gebėjimas realizuoti savo idėjas, analizuoti ir kūrybingai veikti. Net ir mažiausi dalyviai puikiai sukoncentruoja dėmesį ir sukuria originalius, įkvepiančius darbelius. Rekomenduojamas dalyvių amžius 5 - 16 m. Su vaikais dirba kompetentingos ir kūrybos nestokojančios būrelio vadovės. Su meile nulipdyti vaiko darbeliai gali tapti puikia dovana ar namų puošmena!

 

Keramikos užsiėmimia suaugusiems 6

Savaitiniai užsiėmimai „Lipdynės“

Norintiems jaukiai praleisti laiką bendraminčių būryje, besimokant keramikos paslapčių, „ADI keramikos studija“ kviečia į keramikos užsiėmimus “Lipdynės”.

Čia galėsite atsipalaiduoti po darbo dienos ir prasmingai praleisti laiką kurdami rankų darbo gaminius ir dovanėles artimiesiems. Ir visai nesvarbu, ar niekada nelietėte molio, ar jau esate pažengę, ateikite čia, nes ADI studijoje jūs turėsite puikią galimybę pasinerti į kūrybos versmę, mėgautis kūrybiniu procesu.

ADI keramikos studija taps jūsų antraisiais namais, kurioje jūsų kūrybinės idėjos pavirs realybe! Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę.

 

Keramikos užsiėmimai Vilniuje ADI studija 5,,Šeimos popietė“ kūrybinės dirbtuvės visai šeimai

„ADI keramikos studija“ kviečia šeimas, norinčias jaukiai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį drauge ir atrasti keramikos paslaptis. Čia galėsite atsipalaiduoti ir nuotaikingai praleisti laiką, kurdami rankų darbo gaminius ar dovanas artimiesiems.

Bendras šeimos narių kūrybingumas ir lipdymas suartina, padeda skleistis bendroms idėjoms.

Užsiėmimų metu Jus supažindins su keramikos atlikimo būdais ir įvairiomis technikomis: lipdymu, dekoravimu, glazūravimu.

Visomis reikalingomis darbo priemonėmis ir medžiagomis dalyviai yra aprūpinami.

 

Plačiau apie „ADI Keramikos Studiją“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: „ADI Keramikos Studija“