Kodėl Jums verta pradėti treniruotis Wing Tsun?

2017-10-09

Autorius: Organizuokim.lt

 

Wing Tsun moteris           Yra daugybė priežasčių pradėti treniruotis Wing Tsun KungFu kovos meno. Pagrindines priežastis Jums pateiksime šiame straipsnyje. Bet prieš tai - kas gi yra Wing Tsun?

WING TSUN – kinų kovos menas, egzistuojantis daugiau nei 300 metų. Wing Tsun teorijos pagrindas – paprastumas, naudingumas ir praktiškumas. Šią sistemą sukūrė moteris Šaolino vienuolė, kad apsigintų nuo žymiai stipresnio užpuoliko ir panaudotų jo jėgą, o ne prieš ją kovotų. Šiam kovos menui nemaišo viršsvoris, nebūtinas didelis lankstumas ar neeilinės fizinės galimybės, praktiškai nėra amžiaus apribojimo, nesvarbi žmogaus lytis.

Wing Tsun unikalumą sudaro keletas specifinių elementų. Vienas svarbiausių - vertikalus smūgis kumščiu arba YAT CHI KUEN. Trumpas, greitas ir stiprus. Šis smūgis skiriasi nuo tradicinių kunfu sistemų smūgių, nes Wing Tsun KungFu sistema sukurta tam, kad galima būtų pasipriešinti tradiciniams Shaolin stiliams.

Klasikinis Wing Tsun. Kovinio meno užsiėmimai, kuriuose pateikiama viskas, ką gali pasiūlyti Wing Tsun. Besitreniruojantis pamato visas šio kovos meno galimybes bei tobulumą. Besitreniruojantys ne tik mokosi praktinės kovos meno technikos, tobulina kovinius įgūdžius su partneriu, bet ir gilinasi į atskirų kovos elementų paskirtį, panaudojimo galimybes, gauna stiprų intelektualų ir filosofinį pagrindą, kurio principai aktualūs gyvenime, darbe, moksle.

Kovinis Wing Tsun. Kovinio meno užsiėmimai, kuriuose labiausiai akcentuojami realios kovos elementai, darbas su partneriu ir kovinių įgūdžių pritaikymo galimybės. Besitreniruojantys mokomi kovoti prieš įvairias kovos technikas naudojančius, įvairaus sudėjimo ir įgūdžių priešininkus, labiau akcentuojamas fizinis pasiruošimas. Lygiagrečiai pateikiami Wing Tsun technikos pagrindai.

Wing Tsun sveikatingumui (Chi Kung). Sveikatingumui skirti šio universalaus kovinio meno užsiėmimai. Chi Kung yra sveikatingumo mankšta, skirta sveikatos, savijautos, susikaupimo gerinimui, intelekto „aštrinimui“. Užsiėmimai apima specialius pratimus, kvėpavimo pratimus, meditaciją. Lygiagrečiai pateikiami Wing Tsun technikos pagrindai.

Wing Tsun vaikams. Kovos meno užsiėmimai, skirti vaikams. Wing Tsun yra unikalus ne tik dėl jo efektyvumo bei realaus pritaikymo, bet ir treniruočių saugumo. Kvalifikuoti instruktoriai atidžiai įvertina kiekvieno vaiko galimybes ir parinks individualų krūvį. Jūsų atžalos ne tik mokysis kovoti, bet ir mąstyti, pasirinkti optimalius sprendimus. Praktika rodo, kad Wing Tsun užsiėmimai teigiamai įtakoja mokymosi rezultatus.

Savigyna pagal Wing Tsun. Gyvenimas nestovi vietoje, viskas vystosi ir tobulėja. Gaila, kad tobulėja ir blogi dalykai. Savigynos pagal Wing Tsun užsiėmimai padės įgyti įgūdžių, leidžiančių apsiginti nuo vis tobulėjančių agresorių. Užsiėmimai padės išmokti savigynos technikos, kuri bus ne tik efektyvi jos panaudojime, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi, neleis prarasti šaltakraujiškumo konfliktinėse situacijose.

Wing Tsun Panevėžio treneris

 

WING TSUN NAUDA:

  • vystoma koncentracija, kuri padeda tiek darbe, tiek moksle;
  • organizme mažėja įtampos, o meditaciniai pratimai padeda atsipalaiduoti;
  • suvokimas, kad gali apsiginti ir apginti artimuosius, teikia žmogui dvasinės ramybės;
  • pasitikėjimas savimi, savitvarda, geresnis savęs vertinimas padeda optimistiškiau žvelgti į gyvenimą;
  • tobulinami refleksai, koordinacija, kvėpavimas - gerėja bendra žmogaus fizinė būklė;
  • žmogus stiprėja, tampa ištvermingesnis, energingesnis, puikiai jaučiasi ne tik per treniruotes, bet ir po jų;
  • kūnas tampa lankstesnis, be to, žmogus išmoksta kontroliuoti savo kūno svorį;
  • treniruotės teigiamai veikia širdį bei visą kraujotakos sistemą, padeda palaikyti puikią fizinę formą.

 

Nori išbandyti Wing Tsun kovos meną? Ateik į Wing Tsun KungFu Panevėžio centro klubą adresu Pušaloto g. 214, Panevėžys. Klubo vadovas Dai Si-Hing Arnoldas Urbanovičius (3 meistriškumo lygis) pirmą pažintinę treniruotę Jums praves nemokamai. Plačiau apie „Wing Tsun treniruotes Panevėžyje“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: Wing Tsun Panevėžys

 

 

ARMOR saviginos kursai Panevėžyje

Panevėžyje vedami ir saviginos kursai „A.R.M.O.R.“ sukurti pagal specialią Wing Tsun KungFu kovos menų programą, kurios tikslas parodyti kaip apsiginti prieš stipresnį priešininką ir jo jėgą panaudoti prieš jį patį. Wing Tsun kovos menų programomis naudojasi tokios institucijos, kaip specialiosios pajėgos, tam tikros apsaugos kompanijos.

Kodinis pavadinimas A.R.M.O.R. atskleidžia visų kursų esmę:

A - attack (atakuok);

R - react (reaguok greitai, nevėluok);

M - move (visada judėk ir judėk greitai);

O - orientate (įvertink situaciją ir joje orientuokis);

R - respect (nepaisant pykčio ar kitų prieštaringų jausmų - visada gerbk savo oponentą, jo įgūdžius).

Plačiau apie „A.R.M.O.R. Panevėžyje“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: A.R.M.O.R. Panevėžyje