Kodėl naudinga lankytis kosmetologijos ir masažo salone?

2017-10-13

Autorius: Organizuokim.lt

 

Harmonijos Menė 1

          Dažnam iš mūsų nuo gyvenimo diktuojamo tempo ir rūpesčių reikia nors trumpam sustojus atsikvėpti. Žmogui pakanka bent keletą valandų „atsijungti“ nuo išorinių, mus nuolat supančių dirgiklių, kad jis pasijustu žvalus, energingas, pozityviai nusiteikęs ir generuotu naujas idėjas. Šis neatidėliotinas poreikis „atsijungti“, ypatingai miesto gyventojams, tampa vis auganti tendencija. Laimei, tam buvo sugalvoti ir įsteigti tokie kaip kosmetologijos ir masažo salonai.

Kosmetologijos ir masažo salonų paslaugos subalansuotos taip, kad nereikalaujant didelių Jūsų laiko resursų būtų pasiektas maksimalus kūno ir sielos atsipalaidavimas, bei išryškintas Jūsų išorinis grožis.

Prisilietimų procedūrų teigiama galia įrodyta nuo seniausių laikų. Ir tomis galiomis dalinasi, kosmetologijos ir masažo procedūrų paslaugas puikiai sujungęs, Vilniaus širdyje esantis salonas „Harmonijos Menė“. Šio salono šūkis: „Tikrasis žmogaus grožis atsiskleidžia, kai kūnas ir siela - darnioje harmonijoje...“. Visas žemiau pateiktas procedūras ir jų naudą už priimtiną kainą rasite salone „Harmonijos Menė“.

Harmonijos Menė veido procedūros ir masažaiTai kodėl naudinga lankytis kosmetologijos ir masažo salonuose kaip „Harmonijos Menė“?

VEIDAS

  • Pašalinus negyvų odos ląstelių sluoksnį, riebalų perteklių, bakterijas, odą deginančias toksiškas medžiagas, stimuliuojant giliau odoje esančius fiziologinius procesus – Jūsų oda taps švari, skaisti, švytinti, lygi, be raukšlių, be spuogelių;
  • Drėkinimas – esminis veido odos priežiūros etapas, kad ši nuolatos atrodytų sveika, stangri, būtų švelni ir odos senėjimo procesai būtų maksimaliai atitolinti. Salonuose kaip „Harmonijos Menė“ atliekamos veido drėkinimo procedūros su prabangiomis ir itin kokybiškomis priemonėmis;
  • Taškiniai Tailandietiški veido masažai, klasikiniai, limfodrenažiniai ar jauninantys veido masažai – padės nuraminti nervinę sistemą, atpalaiduos, padės atsikratyti nuovargio, streso, nuolatinės įtampos pojūčių, taip pat tonizuos, skatins kraujotaką, padės išlaikyti sveiką, skaisčią ir jaunatvišką veido odos išvaizdą, mažins paakių patinimus, skatins detoksikaciją.

SPA procedūros ir masažai Harmonijos menėKŪNAS

  • Atpalaiduojantys aromaterapiniai masažai, klasikiniai viso kūno masažai, nugaros, pečių juostos, kaklo, galvos, pėdų masažai – grąžins Jums sielos pusiausvyrą ir leis pajusti vidinę harmoniją. Nuramins pavargusį kūną, pagerės raumenų tonusas, nuims emocinę įtampą, stiprins organizmo imuninę sistemą, pagerins kraujotaką, atsiras atsparumas stresui, pasijusite pailsėję, ramūs ir gyvybingi;
  • Kūno šveitimai, gydomosios mineralų terapijos, įvyniojimai su jūriniu kalciu arba magniu, energizuojantys ar detoksikuojantys ritualai – padės Jūsų odai tapti lygesnei, minkštesnei, skaisčiai, nepleiskanoti, suteiks gyvybingumo, jausitės pailsėję, kupini pozityvios energijos, atstatys vidinę pusiausvyrą;
  • Lieknėjimo terapijos, anticeliulitinės procedūros, limfodrenažai, liposažai – pagerins Jūsų audinių tonusą, šalins toksinus, taps harmoningos kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos, suaktyvins riebalinių ląstelių skilimą.

Plačiau apie „Harmonijos Menė“, kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: Harmonijos Menė