Idėjos | Patarimai

Rubrikos

2019-01-12
Šiandieninėse šventėse vis didesnis dėmesys skiriamas detalėms, o eleganciją ir estetiką kuria ne silkės pataluose ar farširuotos lydekos, o vieno kąsnio užkandžiai, preciziškai sudėti ant tarpusavyje derančių indų. 
2017-08-28
Norite pažinti keramikos amatą ir meną? O gal atitrūkimui nuo kasdienės rutinos ieškote erdvės, kurioje būtų gera kurti, lipdyti, bendrauti? Ieškote originalios vietos kur švęsti vaiko gimtadienį? O gal Jūsų vaikas rodo susidomėjimą menu ir Jūs norite vaikui leisti atsiskleisti lankant keramikos būrelį? 
2017-08-24
Kas svarbiausia vaikams švenčiant gimtadienį? Pasak vaikų: tai didelė draugų kompanija, nuotaikinga aplinka, laisvė nevaržomiems šėlti. Daugeliui iš tėvų svarbiausia, kad vaikų linksmybių vieta būtų saugi, kad vaikai būtų pavalgę, kad šventę puoštu nedingstančios vaikų šypsenos. Jei Jūsų ir Jūsų vaikų prioritetai panašūs į paminėtus, tai pristatome Jums puikią Jūsų vaiko gimtadienio vietą - „Palangos vasaros parkas“. 
2017-08-17
Kiekvieno iš mūsų vaikas Kalėdų senelio ir savo gimtadienio laukia kaip stebuklo. Tenka gerai pagalvoti kaip tą stebuklą įgyvendinti, kad pamatyti nuoširdžią vaiko nuostabą ir nedingstančią šypseną. Norime su Jumis pasidalinti puikia vaiko gimtadienio šventimo idėja, kurios jau pavadinimas skamba kaip stebuklas - „Vaiko gimtadienis su Dinozaurais ant prekybos centro stogo“. 
2017-08-16
Planuojate savo vaikučio gimtadienio šventę? Norite išskirtinumo ir pilno vaikų užimtumo? Galvojate kaip viską apipavidalinti vaiko mėgstama tematika? 
2017-08-12
„Liepkalnis“ - kalnas Vilniuje (Minsko pl. 2) aprūpintas unikaliomis pramogomis Jūsų laisvalaikiui ir šventėms. Jei Jūsų vaiko gimtadienis vasarą ir norite aktyvios, teigiamų emocijų, nedingstančių šypsenų dienos – vasaros pramogų parkas „Liepkalnis“ neabejotinai turi būti Jūsų svarstytinų vietų sąraše. 
2017-08-08
Artėja vaiko gimtadienis? Galvojate ką originalaus sugalvojus, kad šventinė diena užsipildytu vaikų šypsenomis ir juoku? Nėra problema vaiko gimtadienio dieną atvykti į Kėdainių rajoną? 
2017-06-09
Galvojate kur smagiai praleisti laiką su šeima, skaniai pavalgyti, o gal planuojate pobūvį? Ieškote išskirtinės nakvynės sau, o gal ypatingam svečiui? Norite pasikaitinti pirtyje, o gal pavakaroti skambant gyvai muzikai? 
2017-01-19
Pirmiausia turėsite nuspręsti, kokia tai bus šventė ir kiek galite jai išleisti 
2017-01-18
Labiausiai pasakų personažais žavisi 
2017-01-16
Jeigu namie laksto mažieji pypliai, spalvoto popieriaus ir klijų Jūsų namuose tikrai turėtų atsirasti! Jei namuose ramybė - spalvotą popierių gali keisti bet koks namie randamas popierius turintis spalvą :)  
2017-01-14
Gimtadieniai veja gimtadienius, kažkas vestuvių šventei ruošiasi, treti krikštynoms puošiasi! Idėja POM-POMS'AI 
2017-01-12
Kad šventė ilgai įstrigtų atmintyje - tam reikalinga gera svečių nuotaika, tačiau, sutikite, mažos detalės taip pat puošia Jūsų asmenines šventes. www.DovanuManija.lt šį kartą nori su Jumis pasidalinti viena dekoravimo idėja. 
2017-01-05
Mes Jums siūlome nepakartojamus įspūdžius ant įvairių pripučiamų batutų.  
2017-01-03
Krikštynos - ypatinga šventė, kurios pagrindinis „kaltininkas" dažniausiai yra kūdikis arba vaikas. Todėl, kad viso pobūvio metu būtų išsaugota krikštynų nuotaika, siūlome pažaisti bent 
Rodyti po: