Prieš renkantis vestuvinę suknelę

2017-03-09

Autorius: https://organizuokim.lt/ 

 

Vestuvinės suknelės 92

           Vestuvinė suknelė – daugeliui nuotakų pats svarbiausias šios nuostabios šventės akcentas. Dažniausiai apie tobulą suknelę svajojama jau nuo vaikystės, tad kai pagaliau ateina laikas, kada svajones galima paversti realybe - reikia pasikliauti savo fantazija ir paskirti nemažai laiko tobuliausios suknelės paieškoms.

 

Sėkmingą santuoką lemia ne saugių bangų pasirinkimas, o gebėjimas kartu įveikti pavojingas bangas“.

TONI SCIARRA POYNTER

 

Deja, kartais tobulos suknelės paieškos užtrunka labai ilgai, o galiausiai, gautas rezultatas ne visada pateisina lūkesčius. Kad paieškos būtų kiek trumpesnės, o vestuvių dieną vilkėtumėte tobulą suknelę, pradėkite nuo šių patarimų:

  1. Paieškos bus kur kas greitesnės, jei nusistatysite pinigų sumos dydį, kurį galite sau leisti. Taip orientuodamasi tikslingai ieškosite tobulos suknelės pagal savo „kišenę“.

  2. Susikurkite bent preliminarią viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų suknelė. Tačiau nepersistenkite, nes per didelis konkretumas gali atmesti kiek kitokio dizaino, bet tobulai Jums tinkantį variantą.

  3. Tiksliai susižinokite savo figūros tipą ir koks modelis geriausiai atrodytų konkrečiai jums. Kaip išsirinkti suknelę pagal figūros tipą

  4. Ieškokite ne tik prekybos centruose, tačiau ir virtualiose parduotuvėse.

  5. Įvertinkite ir savo vestuvių vietą. Pajūryje, galbūt, geriau atrodys lengvai krentanti, nepūsta suknelė. Štai pūstos ir ilgos geriau atrodo salėse, uždarose patalpose.

  6. Pasilikite pinigų ir priedams: nepamirškite veliumo, nuostabių batelių, kaspino ir taip toliau. Priedai sudaro bemaž trečdalį suknelės kainos.

Negailėkite pinigų jei radote savo svajonių suknelę. Juk tai pati svarbiausia diena jūsų gyvenime. Tegul ji būna tobula: nuo suknelės iki jaunikio. Kad būtų paprasčiau išsirinkti suknelę - surinkite moterų, draugių, kurios jums padės rasti tai ko ieškote, komandą. Juk pačiai žiūrint į veidrodį atrodo vienaip, kuomet iš šalies žiūri kiti - kitaip. Tegul suknelės paieškos jums nesukelia papildomų problemų, o priešingai, padidina vestuvių malonumo džiaugsmą.

 

 

Susiję pasiūlymai

Klaipedos g. 135, 37384, Panevėžys
Vytauto g. 24, 49355, Kaunas
PERKŪNKIEMIO G. VILNIUS, 12113, Vilnius
Daugiau pasiūlymų »