Vaiko gimtadienio linksmybės Palangoje

2017-08-24

Autorius: Organizuokim.lt

 

         Kas svarbiausia vaikams švenčiant gimtadienį? Pasak vaikų: tai didelė draugų kompanija, nuotaikinga aplinka, laisvė nevaržomiems šėlti. Daugeliui iš tėvų svarbiausia, kad vaikų linksmybių vieta būtų saugi, kad vaikai būtų pavalgę, kad šventę puoštu nedingstančios vaikų šypsenos. Jei Jūsų ir Jūsų vaikų prioritetai panašūs į paminėtus, tai pristatome Jums puikią Jūsų vaiko gimtadienio vietą - „Palangos vasaros parkas“.

Vaiko gimtadienis Palangoje 5

„Palangos vasaros parkas“ - poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje, galinti pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir pramogų įvairove. Tik čia turėsite galimybę išbandyti išskirtinius olimpinius batutus, leisiančius dar aukščiau pakilti į orą ar kliūčių ruožą, kuriame bus galima išmėginti jėgas bei varžytis tarpusavyje. Taip pat čia veikia pirmoji Lietuvoje net 200 kvadratinių metrų sintetinio ledo čiuožykla, leisianti žiemos malonumus patirti net karščiausią vasaros dieną. O kur dar mini golfas, dviračių, velomobilių nuomos paslaugos.

Be viso to, šalia veikia gurmaniškas „Van Wurst“ maisto paviljonas, siūlantis dar nematytą Palangoje ypatingai skaniai paruoštų vokiškų dešrų ir belgiškų bulvyčių derinį.

Jei planuojate Palangoje pasilikti su nakvynę – nesivarginkite ieškodami tinkamos apgyvendinimo įstaigos, nes parko teritorijoje veikia svečių namai „Melt“. Tai stilinga, išskirtinės koncepcijos vieta, kurioje jaukiai jausis kiekvienas svečias.

 

Ką "Palangos vasaros parkas" siūlo vaiko gimtadieniui? 

Vaiko gimtadienis Palangoje 4

Atsižvelgiant į vaikų norus ir pomėgius Palangos vasaros parko kolektyvas Jums pasiūlys jau sudarytus gimtadienio paketus.

Vasaros šėlsmas! - gimtadienis, kurio metu galėsite išbandyti visas pramogas. Vaikai galės šėlti ant batutų, išbandyti kliūčių ruožą Ninja warrior, vasaros ledą ir minigolfą! Tai itin puikus pasirinkimas tiems, kurių gimtadienio svečiai mėgsta skirtingas pramogas.

Aktyvūs nuotykiai! - tai gimtadienis subalansuotas itin aktyviems! Į šį gimtadienio pasiūlymą įeina batutas ir kliūčių ruožas. Tiek vienas, tiek kitas bus ne tik be galo smagi atrakcija, bet kartu apramins nenuilstančius.

Ne ūgis, o smūgis! - mėgstate švęsti ramiai? Mini golfo pasiūlymas jums puikiai tiks! Sudėtingi, bet kartu ir smagūs mini golfo takeliai ne tik išbandys Jūsų rankos taiklumą, bet ir privers pamąstyti.

Mažųjų pasaka - gimtadienis patiems mažiausiems! Tėveliai galės ramiai stebėti kaip jų vaikai laimingi žaidžia kamuoliukų voniose ir čiuožia čiuožynėse kas kart atrasdami vis naują žaidimo stilių! Trijų aukštų žaidimo aikštelė neleis nuobodžiauti ilgai.

Papildomos paslaugos: 

  • Maitinimas, vaikiški komplektai iš „Van Wurst“ paviljono;
  • Animatorius;
  • Pavėsinė;
  • Balionai ir konfeti;

 

Apie Palangos vasaros parko pramogos  

Vaiko gimtadienis Palangoje 2

Batutai – čia Jūsų laukia didžiausias batutas po atviru dangumi, kurio dydis siekia virš 500 kv. m. Platforma įrengta su olimpiniais batutais, kurie leis Jums pakilti į neregėtas aukštumas :)

Pramogaudami tobulinsite ne tik kūno linijas, bet ir stiprinsite kūną! Batutų parkas puiki vieta ne tik mažiesiems aktyviai leisti laiką, bet ir ekstremalams nutrūktgalviams saugiai pasimokyti naujų triukų. Šokinėti ant batuto gali bet kokio amžiaus, sudėjimo ar fizinių gebėjimų žmogus, nes šuolis – tai laisvė. Svarbiausia, kad tai analogų Lietuvoje neturintis atviras batutų parkas!

Ninja Warrior – tai unikalus kliūčių ruožas, kurį pereiti prireiks ne tik vikrumo, bet ir smegenų. Gudriai sudėliotos kliūtys ir netikėtumas su kiekviena nauja kliūtimi – tai priežastys dėl kurių kiekvienas iš šio atrakciono išeis su šypsena veide.

Vaikų žaidimo aikštelė - vieta, kurioje vaikai praleidžia didžiąją dalį laisvo laiko, susiranda pirmuosius draugus, išmoksta pažinti aplinką, patys save ir vieni kitus. Siausdami, dūkdami ir lakstydami, jie pasisemia neišdildomų įspūdžių.

Šioje trijų aukštų žaidimų aikštelėje žaisti yra saugu. Metalinės dalys apgaubtos minkšta medžiaga, o kraštai apsaugoti tinklais, kad vaikai nesusižeistų ar neiškristų. Žaidimų aikštelė yra atvira iš visų pusių todėl tėveliai laisvai galės stebėti žaidžiantį savo vaiką. Žaidimų įvairovė ir skirtingi sutinkami vaikai, šią aikštelę gali paversti vis nauju nuotykiu.

Vasaros čiuožykla! - LEDAS VASARĄ PO ATVIRU DANGUMI. Netikite? Užeikite į „Palangos vasaros parką“. Tai unikalus ir vienintelis toks įrenginys Lietuvoje. Tai sintetinio ledo arena, kurioje galėsite čiuožti iškart atėję.  

 

Plačiau apie "Palangos vasaros parką", kainas ir rezervacijai reikalingus kontaktus rasite paspaudę čia: "Palangos vasaros parkas"

 

 

Susiję pasiūlymai

Minsko pl. 2, Vilnius, Vilniaus aps. 6 km iki Vilniaus
Parodų g. 1, Vilnius, Vilnius
Marvelės g. 199, Kaunas, Kaunas
Daugiau pasiūlymų »